Když ochrana klienta nezná hranic

Letošní léto přineslo nejen tropické dny, ale i novinku v podobě partnerství ERGO pojišťovny a Vojenské zdravotní pojišťovny ČR. „Touha cestovat za hranice naší země a nebát se přitom o své zdraví stejně jako doma – to jsou dvě klíčové myšlenky, na nichž jsme postavili základy naší spolupráce“, uvádí Pavel Šuranský, člen představenstva ERGO pojišťovny zodpovědný za obchod.aircraft-994943_960_720

„Na naše služby doma spoléháte díky své „zelené kartičce“ každý den. My Vám však chceme zaručit jistotu, že o Vás bude vždy dobře postaráno i kdekoliv v zahraničí,“napsala VoZP ČR svým klientům v nedávném vydání svého Zpravodaje, kde informovala o novém partnerství s pojišťovnou ERGO. Tuzemská kartička zdravotního pojištění sice chrání například i v rámci Evropské unie, avšak pokud klient navštíví soukromou kliniku nebo je v dané zemi běžné platit spoluúčast či jiné poplatky léčby, pak si tyto náklady musí hradit sám.

Proto pro všechny stávající i nové pojištěnce vyvinula ERGO pojišťovna komfortní produkt VoZP cestovního pojištění zcela na míru. Pojištění lze sjednat pro území Evropy i celého světa, volitelně lze nastavit rozsah ochrany od základního pojištění léčebných výloh až po komplexní pojištění zahrnující i pojištění zavazadel, úrazu a odpovědnosti. Skvělý je i rozsah rekreačních sportů, které jsou zahrnuty již v základní ceně, a široká možnost připojištění rizikových a extrémních sportů za příznivou cenu.

Cestovní pojištění v kostce přináší celou řadu benefitů:1475151204_11

– komplexní ochrana nejen zdraví, ale i zavazadel, odpovědnosti za škody vůči jiným osobám a odškodnění v případě úrazu

– připojištění storna zájezdu i přerušení již započaté dovolené

– ochrana domácích mazlíčků na cestách – veterinární péče a odpovědnost

– osobní sjednání na pobočkách VoZP nebo 24 hodin denně on-line

– číslo smlouvy a kontakt na asistenční služby zaslané v SMS při sjednání on-line

– nadstandardní kvalita asistenční služby 24 hodin denně „Na novém produktu jsme spolupracovali s ERGO pojišťovnou, která operuje na českém trhu přes 20 let a má mnoholeté zkušenosti s prodejem cestovního pojištění,“ informuje dále VoZP.

Přesvědčivé jsou i ceny nového cestovního pojištění – prodloužený víkend v Evropě pro dvě osoby vyjde na 72 Kč, týden pro celou rodinu se dvěma dětmi pak na 294 Kč. Sjednat pojištění si může klient osobně na pobočkách VoZP nebo on-line z pohodlí domova, což se hodí mimo jiné v případech, kdy potřebuje uzavřít pojištění na poslední chvíli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient