Kované ploty nepotřebují pravidelnou údržbu

Rodinný dům bezpochyby znamená spoustu starostí. Kolem domu je neustále potřeba něco opravovat, každé léto se nese v duchu starostí, vylepšování a předělávání toho, co je nutné zmodernizovat. Proto je při zařizování dobré přemýšlet dopředu a práci si co nejvíce usnadnit.

Jedním ze způsobů, jak si ušetříte spoustu práce, je správný výběr plotu. Třeba mnoho lidí volí dřevěnou variantu, ale laťky se musí každých pár let znovu natírat. Čím větší zahradu máte, tím víc práce vás čeká. Jde to ale řešit i jinak.

Řešením jsou kované ploty18065-klatan-plot-top-10-1

Bezúdržbových variant je několik. Docela levnou a účinnou variantou je pořízení pletiva na plot. Pokud si však potrpíte na vzhled, tahle volba vás rozhodně neuspokojí. Hodí se spíš pro oplocení chaty, nikoliv moderního rodinného domku. Tam bodují kované ploty.

Kované ploty vypadají velmi moderně a zároveň působí majestátně. Hodně záleží na tom, jaký vzor si vyberete, protože možností je opravdu nespočet. Některé ploty mají na špičkách hroty šípů, jiné jsou zdobené kudrlinkami. Velmi oblíbený je i design, který napodobuje ploché dřevěné laťky. Své by o tom mohli vyprávět v české společnosti KlaTan, která se kovanými ploty zabývá už přes dvacet let. Právě tento design se totiž dostal do jejich žebříčku deseti nejoblíbenějších variant, které si zákazníci nejčastěji pořizovali v posledních pěti letech.

Brána jako z pohádky

Překrásné možnosti se nabízí rovněž při výběru brány. Kované brány vám dají pocit, že vstupujete do tajuplné zahrady z pohádky. Samozřejmě je možné je vyrobit v moderním provedení – třeba s motorovým pohonem. Nejste naprosto ničím omezeni.

Největší výhodou kovaných plotů je již zmiňovaná životnost. Firma KlaTan využívá pro povrchovou úpravu nános barvy na lehké kovy a nátěr kovářskou barvou. Tato technologie aplikovaná už od roku 1994 zaručuje stejný vzhled na dlouhá desetiletí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient