Kreativní činnosti, které zaženou nudu

Hledáte nějakou novou zábavu, která zpestří Váš den? Chcete zahnat odpolední nudu, naučit se novým dovednostem a vytvořit něco hezkého? Pokud ano, tento článek je právě pro Vás. V dnešním článku si přestavíme tipy kreativních činností od nejméně náročné po ty složitější. O jaké činnosti se jedná? O stavění obrazů z puzzle dílů, kreslení obrazů a a zalévání pryskyřicí.

Puzzle obraz

Stavěním puzzle obrazů vytvoříte nejen zajímavý obraz, na který můžete být právem pyšní, ale také rozvijíte nové dovednosti, podporujete mozkovou aktivitu, paměť a zlepšujete soustředění. Puzzle skládačky jsou nejen pro děti, ale také pro dospělé a pokud vyberete takové, které budou mít více jak tisíc dílků, věřte mi, že se u skládání pořádně zapotíte.

Pro menší děti jsou vhodná tzv. dřevěná puzzle.

Kreslené obrazy

Nemusíte být nadaný malíř, abyste vytvořili zajímavý obraz. Stačí si pořídit bílé plátno, nějaké barvy na malování a vytvořit abstraktní dílo, které bude odrazem vaši osobnosti, nálady nebo jen momentálního nápadu. Na internetu najdete nespočet rad a triků, jak takový obraz vytvořit, kterými se můžete inspirovat. Obraz bude nejen velmi levný oproti obrazům od malířů, ale bude také autentický, jen Váš.

Zalévání pryskyřicí

Posledním tipem a tím nejnáročnějším je zalévání pryskyřicí. Epoxid je stále více trendy a vyhledáván a i začátečníci začínají tvořit z pryskyřice své vlastní produkty. Zalévat pryskyřicí můžete cokoli, na trhu najdete také speciální „starter pack boxy“, díky kterým si v domácím prostředí vytvoříte například vlastní servírovací podnos. Nejčastěji se zalévá pryskyřice v kombinaci se dřevem, ale fantazii se meze nekladou a vyzkoušet můžete cokoli. Epoxy tvoření vyžaduje už trochu šikovnosti a pečlivosti, proto si nejprve nastudujte správný obsah, ať se Vám vaše dílo povede.

Toto jsou pouze tři tipy kreativních činností, které Vám přinesou spoustu zábavy, odreagování, ale také zajímavých výrobků, které si můžete ponechat, obdarovat své blízké či prodat a získat další zdroj finančního příjmu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient