MČR 2016 ve standardních tancích

MČR 2016 ve standardních tancích

Mistrovství České republiky 2016 ve standardních tancích se uskuteční v sobotu 5.3.2016 od 09:00 do 23:00 hodin ve Velkém sále paláce Lucerna, Praha 1, Štěpánská 61.

Téměř tři stovky nejlepších tanečních párů z celé České republiky budou soutěžit o prestižní titul Mistra České republiky v kategoriích Junior I do 14ti a Junior II do 16 let, v kategorii Mládež do 18 let, Dospělí do 35 let, Senior I nad 35 let, Senior II nad 45 let, Senior III nad 55 let a v kategorii TOP 21 a Profi. Tančit se bude pět standardních tanců: Waltz, Tango, Valčík, Slowfoxtrot a Quickstep.

Ano, bude to den plný krásy a elegance, kultivovaného pohybu a podmanivých melodií. V záři reflektorů předvedou naše špičkové taneční páry odborné porotě, ale také divákům výsledky své celoroční práce,“ slibují pořadatelé Jiří Ševčík a Dobromil Nováček.

Finišující závěrečné tréninkové přípravy v tanečních klubech naznačují, že nejen na parketu, ale i v hledišti bude panovat strhující soutěžní horečka. Účast nejlepších tanečních párů ve spojení s reprezentativními prostory paláce Lucerna, který dýchá atmosférou noblesy a výjimečnosti zaručuje, že mistrovství České republiky ve standardních tancích bude vysoce hodnotným uměleckým zážitkem a nezapomenutelnou přehlídkou krásy sportovního tance.

Divákům nejen v hledišti, ale také doma u televizních obrazovek chceme přiblížit taneční sport a ukázat standardní tance v celé jejich kráse.

„Přijďte na vlastní kůži prožít neopakovatelnou atmosféru spojení kouzla tance a krásného prostředí při této vrcholné taneční soutěži!“ zve Jiří Ševčík.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketpro nawww.ticketpro.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient