Menstruační kalíšek vám poskytne maximální pohodlí

Každá žena v plodném věku pociťuje během dnů menstruace jistou míru diskomfortu. U některých se jedná o nepříjemné bolesti, s nimiž se je bez léků obtížné vypořádat, další na sobě pozorují jen minimální odchylky od běžného stavu. A pro všechny, bez ohledu na intenzitu případných obtíží, je nezbytné opatřit si kvalitní hygienické pomůcky.

Vložky a tampóny nejsou ideálním řešením

I ty ženy a dívky, které si během menstruace připadají tělesně v pohodě, musí věnovat větší pozornost hygieně intimních partií. K té patří i používání odpovídajících pomůcek. A právě ty dokáží často pořádně znepříjemnit život. Menstruační vložky jsou nepohodlné, dokonce i ty opravdu tenké dokáží za parných dnů způsobovat značnou míru diskomfortu. A při jejich používání může snadno dojít k znečištění oděvu. Dokonce i typy s křidélky se nezřídka posunou ze správného místa. Navíc je třeba volit takové oblečení, pod nímž není vložka patrná. Tampóny jsou sice pro okolí neviditelné a lze se s nimi i koupat, na druhou stranu ale celé řadě žen vyloženě nevyhovují. Některým mohou dokonce způsobovat záněty nebo svědění v pochvě. A obojí zbytečně zatěžuje přírodu.

Menstruační kalíšek je pro většinu žen optimálním řešením

Trendem dnešní doby jsou menstruační kalíšky. Mají celou řadu výhod, díky kterým se v ženské intimní hygieně staly přelomovým produktem. Zavádějí se do pochvy, kde do nich stéká veškerá menstruační krev. Po několika hodinách stačí kalíšek vyjmout a vylít jeho obsah. Menstruační kalíšek lze používat opakovaně, není tedy nutné opatřovat si zásobu pomůcek. Navíc nevzniká zbytečné množství odpadu.

Jaký menstruční kalíšek vybrat? A kde ho pořídit?

Mezi kladně hodnocené patří menstruační kalíšky značky Satisfyer. Nabízí je Sexshop 51, který prodává i celou řadu hraček a nejrůznějších vychytávek pro dospělé. Navíc provozuje i blog se spoustou zajímavých článků.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient