Lovci pokladů s detektory

Lovci pokladů s detektory

Máte rádi tajemství a dobrodružství? Zkuste v sobě objevit skrytého lovce pokladů. Jakmile si pořídíte detektor kovů a vyrazíte na svou první výpravu, propadnete kouzlu objevování a zvědavosti, co že se tam pod zemí vlastně skrývá. Za pomocí detektoru kovu můžete pořádat dobrodružné a vzrušující výpravy za hledáním pokladů na jakákoliv místa, ukrytá pod povrchem země.

Detektory kovů jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, pro amatéry i pro profesionály. Dokáží nadchnout náročné i nenáročné hledače, ale chvíle napětí, které s nimi prožijete, ocení i děti. Ke všem detektorům kovů si můžete vybrat i ze širokého sortimentu příslušenství. Pokud stále nevíte, na koho se obrátit a jak vybrat ten správný detektor kovů právě pro vás, podívejte se k odborníkům s dlouholetou tradicí.

Světoznámé značky se zárukou kvality

Detektor centrum Praha je nejstarší detektor web a prodejna s detektory kovů v naší České republice. Jejich prvenství si drží od roku 1993 a jsou výhradním distributorem firmy FISHER, cože je 1. značka pro detektor kovu na celém světě. Značka FISHER si je naprosto jistá svou kvalitou, a proto jako jediný výrobce nabízí i 5 let záruku. V široké nabídce ale naleznete i detektory značek TESORO, C.SCOPE a MINELAB, což jsou ty nejlepší z USA, Evropy a Austrálie. Zkušený lovec pokladů už dávno ví, že právě detektory kovu od těchto značek jsou špičkou v tomto oboru.

TESORO je americká legenda a to díky preciznímu provedení, velmi nízké váze, jednoduchému intuitivnímu ovládání a obrovské citlivosti i na velmi drobné barevné předměty. Pokud hledáte výkon i výsledky, a nepotrpíte si na nadměrnou elektroniku, pak si pořiďte detektor kovu TESORO.

Anglické detektory kovů S.SCOPE jsou zase ty nejstarší a nejrespektovanější v Evropě. Vyhovují zdejším půdním podmínkám a mají příznivé ceny. Jsou jednoduše a logicky ovladatelné, velmi kvalitně provedené a spolehlivé.Detektor kovů Minelab CTX 3030

Australská firma MINELAB má zase vysoce sofistikované elektronické detektory kovů. Některé využívají i multifrekvenční technologie a mají velmi dobré výsledky v terénu. Tyto detektory kovu dokáží nabídnout nevídané funkce. Je tedy třeba při výběru vsadit na vaše potřeby. Hledejte kvalitu provedení, hmotnost, vyhovující vzhled, dobrý výkon, pro vás zvládnutelné operační funkce, délku záruky a cenu. Vámi vybraný detektor kovů musí odpovídat vašemu účelu a potřebám.

Detektor centrum Praha

Detektor centrum Praha se specializuje na prodej, půjčovnu a bazar pro detektory kovů od těch nejkvalitnějších, nejlepších a nejznámějších světových firem. Každý novodobý lovec pokladů si z široké nabídky detektorů kovů a značek jako FISHER, TESORO, C.SCOPE a MINELAB vybere cenově dostupný detektor kovu jak pro začátečníky, tak i naprosto špičkový detektor z profesionální kategorie. Vyberou si zde příležitostní hledači pokladu, ale i stavební profesionálové pro hledání kabelů, trubek, či elektrických vedení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient