LUMASTEEL už 5 let pomáhá firmám i domácnostem

hutní materiál

Společnost LUMASTEEL už patří k zavedeným stálicím českého trhu. Firma se specializuje na prodej a dělení hutního materiálu, denně tedy uspokojuje partnery z oblasti strojírenství, stavebnictví nebo zámečnické výroby. Kvalifikovaný personál však pomáhá i domácím kutilům, a to ať už něco staví, či jen potřebují svařit bránu.

LUMASTEEL nabízí prodej hutního materiálu a vždy zajišťuje, aby byl dodán v patřičných rozměrech bez odštěpků a nerovných hran. Díky kvalitní technice a odbornému personálu u sériových zakázek nedochází k odchylkám. Důraz je kladen rovněž na cenu. Materiál je vždy využíván tak, aby zbylo co nejmenší množství odpadu.

Firma disponuje technikou na dělení materiálu

Hutní materiál je dodávaný již opracovaný, firma se specializuje zejména na jeho dělení. Jde o dělení tyčového materiálu, děrování, ohýbání a dělení plechů. Služby využijete například tehdy, pokud potřebujete tyčový materiál jako základ oplocení, nechce se vám díry vrtat či sháníte plech na střechu venkovního sezení. Hutní materiál v různě upravených podobách se prostě hodí i doma.

Zámečnické práce či armování železa ocení i domácí kutilové

Mezi často poptávané služby z řad domácích kutilů patří především zámečnické práce. Firma LUMASTEEL je schopná svařit brány, branky, plot. Vše probíhá přímo na pobočce po dohodě s vedoucím skladu. Výhodou je nejen dostupná technika, ale také zkušenosti kvalifikovaných pracovníků. Ti jsou schopni poradit, jak si co vyrobit, aby to nejlépe sloužilo.

Nově je k dispozici také armovna, a jelikož se jedná o nově zavedenou službu, platí zatím výhodné zaváděcí ceny. Jestli tedy zrovna stavíte a chcete ušetřit čas, obraťte se na LUMASTEEL. Realizují jak individuální drobné zakázky, tak armování složitých konstrukcí. Konstrukci dokonce mohou pomoci navrhnout. I odborná konzultace kolikrát ušetří čas a peníze.

luma steel

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient