Lyžování ve Francii – luxus na sjezdovce

Už se nemůžete dočkat pořádné sněhové nadílky? Neztrácejte čas a věnujte pod stromeček lyžování ve Francii! Proč se otravovat s obyčejnými dárky, když je lyžování Francie pro sportovce nejlepší na světě. Těšte se na široké a dlouhé sjezdovky, kvalitní sníh i čerstvý horský vzduch. Ve Francouzských Alpách se budete cítit jako v bavlnce, protože od prosince až do konce dubna na vás čekají prvotřídní lyžařské podmínky.

Francouzské Alpy nemají konkurenci

Spojte lyžování s odpočinkem ve dvou a objednejte si ubytování v Tignes, které se nachází v Savojských Alpách. Populární resort je rozdělen do pěti částí. Zimní radosti jsou situovány na ledovci Grande Motte. Očekávejte dokonale upravené sjezdovky s velkým převýšením, tunelovou lanovku, vleky a příjemné podmínky pro snowboarding. Na dosah ruky je sportovní centrum s bazény, tobogány, soláriem, saunou a posilovnou. Žhavým želízkem v ohni je také Les Menuires, atraktivní letovisko rozprostírající se ve střední části údolí Vallée de Belleville. Na první pohled vás zaujme 160 km sjezdovek a 28 km uměle upravených tratí pro vášnivé běžkaře. Mladé generace ocení snowpark Les Boyes s halfpipe a park pro freestyle s halfpipe. Malé děti osloví snowtubingová dráha, famózní sáňkařská dráha, kluziště a kino.

Zábava na sjezdovce i na kluzišti

Pokud máte v lásce vysokou nadmořskou výšku, je pro vás středisko Les 2 Alpes bonbónkem. Leží pouhých 60 km od Grenoblu a nabízí lyžování ve výšce až 3568 m n. m. Les Deux Alpes přijdou na chuť lyžaři, snowboardisté i nadšenci freeridu. Určitě si zamilujete římsy, průrvy, kaňony a senzační prachový sníh. Na svahu se nachází restaurace a v blízkosti kluby, kluziště, sportovní centra a ledovcové jeskyně. Skvělé nabídky uzavíráme lyžařskou lokalitou Val Thorens. I v tomto případě se můžete spolehnout na unikátní nadílku sněhu, upravené tratě, sportovní a relaxační aktivity pro všechny generace.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient