Přestěhujte firmu do Prahy, vyplatí se to

Přemýšlíte o tom, že půjdete s davem a přestěhujete firmu do Prahy? Uchyluje se k tomu čím dál více podnikatelů a moc dobře vědí, proč to dělají. Není nad čím přemýšlet, kanceláře v nejluxusnějších lokalitách budou brzy obsazené.

Praha značí prestiž

Každý Čech ví, kde je Praha, a dokonce mnozí zahraniční návštěvníci si ji oblíbili. Sídlem v hlavním městě tedy ohromíte jak cizince, tak Čechy. Působí to profesionálně a všichni hned budou vědět, kde vás hledat. Je to možná smutné, ale skutečně jsou lidé, kteří upřednostní firmu sídlící v hlavním městě před podnikem z vidlákova, nehledě na kvalitu.

Nadstandardní podmínky

Pokud se přestěhujete do Prahy z menšího města, budete zcela jistě zírat. Jestliže si zařídíte pronájem kanceláře v jednom z moderních kancelářských komplexů, dostane se vám služeb, o nichž jste ani nesnili. V jedné budově si vyřídíte finance, pracovní schůzku i manikúru. Takový je totiž trend dnešní doby – mít vše co nejblíže kanceláři, abyste se nemuseli zdržovat dojížděním na druhý konec města.

Do práce autem i bez něj

Po Praze se velmi dobře dostanete metrem, takže ani nepotřebujete vlastní automobil (cestování autem bývá kolikrát zdlouhavější). A kdyby přece jen, u moderních kancelářských center bývá i dostatek parkovacích míst či rovnou půjčovny automobilů.

Méně kontrol z úřadů

O Praze je také známé, že se tam snadněji skryjete pod roušku anonymity. Kontrola tam na vás, podle průměrných výpočtů, přijde zhruba jednou za 110 let.

Praha City Center

Jestliže jste ještě žádný kancelářský komplex v Praze nenavštívili, nejspíš si všechny výhody nedokážete ani představit. Podívejte se na konkrétní kanceláře Praha 1 v budově Praha City Center. Prostory k pronájmu jsou stále volné, takže chcete-li sídlit nedaleko ostrova Štvanice přímo v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností díky pražské magistrále, neváhejte. Taková možnost už by se nemusela naskytnout.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient