MAX – ZAKÁZKOVÝ NÁBYTEK NA MÍRU

MAX – ZAKÁZKOVÝ NÁBYTEK NA MÍRU

Každý člověk se chce v prostoru, v němž se pohybuje, bydlí, odpočívá, případně i pracuje, cítit pohodlně a pohodově. Nábytek, který do daného prostoru umístíte, zásadně ovlivňuje to, jaké vaše pocity budou.

Každý člověk má jiný vkus a lahodí mu něco jiného, my si však troufneme říci, že umíme vyhovět všem. Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku na míru a v tomto oboru máme již více než 50leté zkušenosti! Několik desítek našich prodejen naleznete po celé Evropě. Nábytek na míru vyrábíme v té nejvyšší kvalitě materiálu i technického zpracování. Přesto jsou naše ceny často srovnatelné s cenami nábytku sériové výroby.Kancelářský nábytek fotogalerie, příklad 002

Naší velkou předností je, že ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně. Návrhy nábytku vždy přizpůsobujeme tomu, co si zákazník přeje, a to s ohledem na daný prostor i účel. Naši designeři vypracují 3D návrh, který od nás obdržíte zdarma při vypracování nezávazné cenové kalkulace. Nábytek jsme schopni vyrobit skutečně na míru – na milimetr přesně. Navrhneme a vyrobíme nábytek i pro zcela atypický prostor.

Kvalita, originalita, design i praktičnost. Na ty bereme zřetel při výrobě obývacích pokojů a obývacích stěn na míru. Snažíme se, aby sestavy zhotovené na zakázku a individuální řešení dodaly vašemu interiéru příjemný pocit hřejivého domova.

Pokud chcete svému dítěti dopřát pokojíček, kde se bude cítit dobře a bezpečně, nabízíme vám originální pojetí dětského nábytku na míru. Uvidíte, jak i díky přizpůsobení se prostoru nábytek doslova poroste s vašimi dětmi. Můžete se spolehnout, že zejména u nábytku do dětských pokojů klademe velký důraz na kvalitní a zdravotně nezávadné materiály a bezpečnost.

Máte doma studenta, který potřebuje soukromí, ale i dostatek prostoru pro svoje různorodé aktivity? Navrhujeme a vyrábíme originální studentské pokoje, které poskytují přesně to, co se od nich vyžaduje. Se zajímavým a funkčním konceptem vám samozřejmě rádi poradíme.

Zaujalo vás, co vyrábíme a jak k naší práci přistupujeme? Chtěli byste nahlédnout alespoň na část toho, co jsme již realizovali? Na našich webových stránkách je přehledná a obsáhlá fotogalerie nábytkových sestav k inspiraci. Ať už si vyberete některou z nich, nebo nám zadáte ke zpracování vlastní představu, budeme se těšit na naši spolupráci. S důvěrou se na nás obraťte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient