Merck oznámila výsledky průzkumu

Společnost Merck oznámila výsledky průzkumu zkoumajícího model vznikajících rizik v biofarmaceutickém průmyslu

– Studie představuje současné a budoucí hnací síly růstu biofarmaceutického průmyslu

– Nové postupy pro snižování rizika spojeného s novými strategiemi růstu

Přední vědecko-technologická společnost Merck dnes oznámila výsledky průzkumu mezi 250 globálními biofarmaceutickými manažery, který se dotazoval na způsob, jak budou jejich společnosti minimalizovat nová rizika spojená s měnícím se biofarmaceutickým prostředím. Tato anketa sponzorovaná společností Merck byla provedena agenturou Economist Intelligence Unit (EIU), přední společností provádějící ekonomický a obchodní výzkum, předpovědi a analýzy. Výsledky ankety budou představeny dne 8. června na biofarmaceutické konferenci v San Francisku2016 BIO International Convention in San Francisco, California .

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160602/374903

„V reakci na nejistotu a narušení biofarmaceutického průmyslu se společnost Merck posunula za hranice starých modelů kontroly rizika, kdy přijala a používá nové strategie, které jsou v raném stádiu vývoje a jsou zaváděny na trh,“ uvedl Udit Batra, člen představenstva a generální ředitel společnosti Merck, Life Science.

Studie obsahuje mezi jinými následující zjištění:

• 48 procent respondentů vyvíjí nebo bude vyvíjet nové terapie, mezi jinými genové a buněčné terapie,

• Biofarmaceutické společnosti předpokládají v následujících pěti letech vstup na trhy Jižní Koreje, Indonésie a Tchaj-wanu,

• Nejistota v oblasti zákonů a regulací je hlavním rizikem, které by dle manažerů, biofarmaceutických firem mohlo narušit jejich obchodní strategii v následujících pěti letech (32 procent),

• 80 procent respondentů je velmi optimistických z pohledu schopnosti jejich společností zavést na trh v průběhu následujících pěti let nové léčivé přípravky.

Výrobci z biofarmaceutického průmyslu čelí nebývalým výzvám, když vstupují na geograficky neznámé trhy, agresivně doplňují obchodní toky a expandují do nových vývojových oblastí genových a buněčných terapií, které jsou náročnější na vývoj a výrobu. Studie agentury EIU, podrobně popsána na The Changing Biopharma Risk Equation, zkoumá, jakým způsobem se nové strategie růstu vystavují různým druhům rizika, a zkoumá možnosti úspěšného působení na neznámém teritoriu.

Respondenti průzkumu nabídli globální pohled, s 31 procenty dotazovaných z Evropy, 30 procenty ze Severní Ameriky, 29 procenty z Asie a 10 procenty z ostatních zemí světa. Odpovědi také odrážejí rozdílnost pohledů podle velikosti společností, kdy 50 procent dotazovaných patřilo k biofarmaceutickým společnostem s tržbami pod 500 milionů USD a 50 procent patřilo k větším hráčům.

Pro stažení zprávy, přístup k dalšímu obsahu na téma změn biofarmaceutického prostředí a pro informace, jak může společnost Merck pomoci ostatním firmám zvládnout změny a výzvy tohoto průmyslu, navštivte webové stránkywww.gobeyondbiopharma.com.

Všechny tiskové zprávy společnosti Merck jsou odesílány e-mailem ve stejnou dobu, kdy jsou zveřejněny na webových stránkách Merck. Pro online registraci, změnu vašich voleb nebo ukončení této služby přejděte zde:www.merckgroup.com/subscribe.

O společnosti Merck

Společnost Merck zaujímá přední místo v oblasti moderních a vysoce kvalitních špičkových produktů pro zdravotnictví, biologické vědy a speciální materiály. Přibližně 50 000 zaměstnanců pracuje na vývoji technologií, které usnadňují a zlepšují život, od biofarmaceutických terapií, léčby rakoviny nebo roztroušené sklerózy, nejmodernějších systémů pro vědecký výzkum a výrobu, až po tekuté krystaly do smartphonů a LCD televizí. Prodeje společnosti Merck vygenerovaly v roce 2015 v 66 zemích až 12,85 miliard EUR.

Společnost Merck, založená v roce 1668, je světově nejstarší farmaceutickou a chemickou společností. Rodina zakladatelů je dodnes většinovým vlastníkem společnosti. Společnost Merck se sídlem v německém Darmstadtu vlastní světová práva na název a značku Merck. Jedinou výjimkou jsou Kanada a Spojené státy americké, kde společnost působí pod názvy EMD Serono, EMD Millipore a EMD Performance Materials.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient