Road Control pro plánování dopravy s geokódováním adres

Road Control

Road Control pro plánování dopravy s geokódováním adres

Společnost Position s. r. o., přináší na trh novou verzi software a webové služby Road Control pro plánování a optimalizaci rozvozových tras včetně podpory geokódování adres.

Nová verze obsahuje kromě novinek v samotném procesu plánování i řešení pro geokódování adres. Poskytuje také další rozšiřující webové služby pro ucelenou podporu této problematiky. Práce s adresou je důležitá zvláště v rostoucím segmentu e-shopů. Podpora správné prostorové identifikace a validace adresy klienta je důležitým prvkem pro úspěšné a rychlé doručení.

Road Control umožňuje plánování co nejpřesnější doby dodání zboží klientovi s ohledem na nejnižší přepravní náklady a kvalitu vypočtené trasy.

Klíčové vlastnosti Road Control:

– Dostupný jako webová služba vhodná pro integraci do IS nebo jako software se vzdáleným výpočtem s plnou silou cloudu.

– Geokódování adres v rámci vzdáleného výpočtu a další řešení pro hledání a validaci adres.

– Kvalitní mapová a silniční data a rozsah služeb v rámci celé Evropy.

– Podpora importu míst z csv a xls i v každé z verzí software.

– Webová služba Road Control určená pro integraci do aplikací a IT systémů klientů nebo partnerů.

– Definice vlastností míst a požadavky na dodanou kapacitu s podporou více časových oken stanovených pro obsluhu a pro dobu obsluhy (např. délku vykládky či servisního zásahu), přiřazení konkrétního vozidla k místu a mnoho dalších vlastností.

– Road Control podporuje použití profilů vozidel (nákladní vozidla a jejich fyzické a legislativní parametry) a bere ohled na omezení silniční sítě pro nákladní dopravu.

– 14dní demoverze software zdarma, plně funkční po celém území Evropy a s podporou nákladních vozidel.

 

O Road Control:

Road Control je ucelený systém technologií, softwaru a služeb, které řeší problematiku plánování dopravy a podpůrných mapových a lokalizačních služeb. Pro snadné použití poskytuje software a desktopové rozhraní s využitím síly vzdáleného výpočtu v Cloudu.

Umožňuje také rozsáhlé použití a integraci do stávajících systémů klienta formou webové služby. Technologie Road Control je aktivně vyvíjena několik let a byla vytvořena s ohledem na požadavky e-commerce.

Více informací naleznete na stránkách

http://www.roadcontrol.cz a http://www.roadcontrol.eu.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient