Michael Kors uzavřel nové partnerství s McLaren-Honda

Michael Kors uzavřel nové partnerství s McLaren-Honda

Michael Kors (index NYSE:KORS), globální značka luxusního zboží pro životní styl, s potěšením oznamuje, že uzavřela nové partnerství s firmou McLaren-Honda a stala se tak oficiálním partnerem tohoto týmu mistrů světa F1. Jak McLaren-Honda, tak Michael Kors oslavují design a rychlost a toto partnerství tak tuto strategii ještě více posiluje a podtrhuje rychlý a adrenalinový životní styl.

“Michael Kors a McLaren-Honda jsou ve svých oborech průkopníky a my pevně věříme, že pro náš vstup do světa závodů F1 je společnost McLaren-Honda tím správným partnerem,” říká John D. Idol, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Michael Kors. “Je to pro nás vzrušující moment, zejména v době, kdy naše mužské značky v oblasti životního stylu pokračují v růstu.”

Diváci, kteří závody Formule 1 sledují, jsou pro společnost Michael Kors novým segmentem a nabízí této značce jedinečnou příležitost představit evropským zákazníkům všechny odstíny světa značky Michael Kors. Navíc jsou legendární značka McLaren-Honda a její slavní závodníci Formule 1, skvělými představiteli značky Michael Kors a prototypem ideálního muže – distingovaného, úspěšného světoběžníka, který má rád život v rychlém pruhu.

“Těší nás, že můžeme oznámit zcela nové partnerství mezi společnostmi McLaren-Honda a Michael Kors, světově proslulým návrhářem v oblasti luxusního a oděvního zboží, který získal řadu cen,” říká Ron Dennis, předseda představenstva a generální ředitel společnosti McLaren Group. A dodává: “Stejně jako McLaren, který v posledních 50 letech jezdí závody Formule 1 po celém světě, je i Michael Kors nadnárodní firmou, která provozuje stylové a úspěšné obchody v těch nejprestižnějších městech světa, jako jsou New York, Beverly Hills, Chicago, Londýn, Milán, Paříž, Mnichov, Istanbul, Dubaj, Soul, Tokio a Hong Kong.“

“Navíc pevně věřím, že firemní kultury společností McLaren a Michael Kors sdílí společnou dynamiku a touhu po dobrodružství a také neutuchající snahu o dokonalost. Proto mají tyto značky velmi dobré předpoklady pro vzájemnou dlouhodobou spolupráci. Toto souznění je pro nás velmi důležité: obě společnosti si vybudovaly pověst nejlepších značek ve svém oboru a vzájemná spolupráce nám umožní, abychom byli ještě silnější.”

Jako oficiální partner značky pro životní styl bude společnost Michael Kors mít své označení jak na kombinézách řidičů, tak na vozech McLaren-Honda MP4-31.

Na oslavu tohoto partnerství vytvořil Michael Kors limitovanou edici mužských kožených bund. Celkem 50 speciálně vyrobených bund z černé kůže bude dáno do prodeje exkluzivně v oddělení pánských oděvů v novém hlavním obchodě značky Michael Kors v Londýně. Na bundách jsou loga značek Michael Kors i McLaren a součástí této limitované edice je také štítek s uvedením unikátního výrobního čísla daného kusu.

“Toto partnerství je o spojení stylu a rychlosti, což je součástí DNA jak společnosti Michael Kors, tak značky McLaren-Honda,” říká Michael Kors. “Obě naše značky vyjadřují energii, dokonalost a důvěru. Proto jsme vytvořili limitovanou sérii oděvů, které toto podtrhují.”

O společnosti Michael Kors

Michael Kors je renomovaný, světově proslulý návrhář luxusních doplňků a oblečení. Za svou práci získal řadu ocenění. Společnost, kterou založil v roce 1981 a která nese jeho jméno, navrhuje speciální kolekce módních doplňků, obuvi, hodinek, šperků, oděvů a kompletní řadu parfémů a vůní pod značkami Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors a Michael Kors Mens.

Své obchody provozuje firma Michael Kors buď přímo ve vlastní režii nebo prostřednictvím partnerských firem, na základě udělené licence a nachází se v nejprestižnějších městech celého světa, včetně New Yorku, Beverly Hills, Chicaga, Londýna, Milána, Paříže, Mnichova, Istanbulu, Dubaje, Soulu, Tokia a Hong-Kongu.

O společnosti McLaren Technology Group

McLaren je celosvětově známá sportovní značka, která patří mezi nejúspěšnější a nejvýznamnější značky na světě. Vyniká zejména špičkovou technologií.

Skupina McLaren Technology Group má však již dnes mnohem větší záběr než jenom motoristický sport. Její součástí je například společnost McLaren Applied Technologies, která dodává elektronické systémy celému seriálu Formule 1, Indycar a NASCAR a která nabízí špičková řešení i pro řadu dalších technických sektorů. Firma McLaren Automotive je zavedenou a úspěšnou nadnárodní společností, která si získala mezinárodní věhlas díky svým špičkovým vozům 12C, 650S a McLaren P1TM.

Pro společnost McLaren-Honda v seriálu Formule 1 (FIA Formula 1 World Championship) jezdí v roce 2016 Fernando Alonso, dvojnásobný mistr světa z let 2005 a 2006 a Jenson Button, mistr světa z roku 2009. Oba jezdí ve voze McLaren-Honda MP4-31.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení o Michaelu Korsovi a společnosti McLaren. Těmto prohlášením nepřikládejte nadměrnou váhu, protože podléhají celé řadě rizikových faktorů a nejistot, které souvisí s podnikáním jednotlivých společností, je velmi obtížné je předvídat a řada z nich je navíc mimo přiměřenou kontrolu společnosti. Mezi výhledová prohlášení patří veškeré informace týkající se možných, předpokládaných nebo odhadovaných budoucích výsledků společnosti, včetně popisu podnikatelské a obchodní strategie. Tato prohlášení jsou v textu často uvozena slovy jako “možná”, “bude”, “zamýšlet”, “očekávat”, “předpokládat”, “plánovat” a “odhadovat” nebo slovy podobného významu.

Výhledová prohlášení v této tiskové zprávě jsou založeny na předpokladech, které jednotlivé společnosti vyslovují na základě svých manažerských zkušeností ve svém průmyslovém sektoru, na základě historických trendů, stávající situace, očekávaného budoucího vývoje a dalších faktorů, které společnosti považují za relevantní.

Vezměte prosím na vědomí, že tato prohlášení nejsou zárukou budoucích výkonů či výsledků společnosti. Podléhají známým i neznámým rizikům, nejistotám a předpokladům. Přestože společnosti věří, že tato výhledová prohlášení jsou založena na rozumných základech, je nutné, abyste vzali na vědomí, že naše podnikání může být ovlivněno řadou faktorů, které mohou mít dopad na naše finanční a provozní výsledky, což může způsobit, že se skutečné výsledky budou podstatně lišit od údajů uvedených v těchto výhledových prohlášeních.

Podrobný seznam rizikových faktorů najdete v článku “Rizikové faktory (Risk Factors)” a v dalších článcích výroční zprávy Michaela Korse za daňový rok končící 2. dubnem 2016 (formulář 10-K, číslo složky 001-35368), která byla americké Komisi pro cenné papíry (SEC) podaná dne 1. června 2016.

Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160622006009/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient