Motorové sekačky Honda

Motorové sekačky Honda

Zahradní technika dokáže usnadnit mnoho práce na zahradě. Mezi dokonalé zahradní stroje patří určitě motorové sekačky. Na perfektně sestřižený trávník se hodí benzínové sekačky s vysoce kvalitním motorem. Pokud znáte spolehlivost motorů Honda, tou nejlepší volbou jsou určitě čtyřtaktní sekačky s tichým motorem a nízkou vibrací. Motorové sekačky Honda uspokojí každého klienta. Lze si zvolit stupeň výbavy, sekačky s plynulou regulací, integrovaným mulčovacím systémem či funkcí ROTOSTOP pro komplexní bezpečnost.

 

Řada HRG – IZYHonda HRS 536 SK

Motorové sekačky HRG – IZY mají snadné ovládání i údržbu. Jsou dostatečně obratné a rychle manévrovatelné, s vynikajícím výkonem, spolehlivostí a bezkonkurenční kvalitou střihu i sběru trávy. Dělí se na verze bez pojezdu nebo s vlastním pojezdem a dovedou na vaší zahradě předvést perfektní pečlivě střižený trávník. Kolečka disponují kuličkovými ložisky a důmyslně tvarovaným vzorkem, který garantuje co nejlepší trakci při pojezdu.

Hlavní předností sekaček Honda řady HRG je hmotnostně velmi vyvážená a kompaktní konstrukce s podvozkem z vylisované ocele, se snadným tlačením vpřed i přitahováním k sobě. Materiál je odolný vůči nárazům a korozi, otěru a působení UV záření. Speciální žací nůž je precizně vytvarovaný a splňuje náročné požadavky pro dokonalý řez travních stébel a výhoz trávy přímo do sběrného koše.

Některé verze jsou vybaveny i mulčovacím nožem a ucpávkou, u jiných je nutno příslušenství dokoupit. V nabídce jsou i verze s klapkovým integrovaným mulčovacím systémem VersamowTM, kdy díky dvěma nožům Twin Blade, žacímu a mulčovacímu, mnohonásobně drobněji rozsekají travní stébla a ekologicky hnojí váš trávník. Sběrný travní koš má velký objem, je látkový, odolný, prodyšný s dostatečným přísunem vzduchu a také snadným uskladněním.

Výkonný a úsporný motor sekačky ve formě čtyřtaktu Honda GCV o zdvihovém objemu 160 ccm tvoří třešničku na dortu. Jedná se o nejsilnější motor na trhu v této kategorii. Konstrukce OHC umožňuje spalování vysoce chudé směsi a snižuje spotřebu paliva a nízké emise. Automatický sytič zaručuje snadné startování, které je snadné i pro křehké ženy.

 

Sekačky De Luxe – řada HRXHRX 537 HZ

Jedinečná je modelová řada motorových sekaček HRX537, kde si můžete vybrat třeba variantu s elektrickým startérem. Luxusní sekačky řady HRX se šíří záběru 47, tedy 53 cm, s vlastním pojezdem typu SMART Drive, SELECT Drive nebo VARIABLE speed, což je hydrostatický tempomat, jsou vysoce kvalitní. Materiál podvozku je ze speciálního plastu s vysokou pevnostní a elasticitou, z vysoce odolné ABS slitiny. Výborně odolává zasažení kamenem nebo vyhozeným nožem. Hlavní přednosti sekaček Honda je i nízká hlučnost.

Verze sekaček řady HRX jsou standardně vybaveny systémem dvou žacích nožů Twin Blade, které umí mnohonásobně drobněji rozsekat stébla trav. Spodní nůž je žací, sběrný a ten horní je přídavný a zároveň mulčovací. Integrovaný mulčovací systém VersamowTM spustíte pouhým přesunutím ovládací páčky a lze navolit i režim částečného sběru v kombinaci s drcením. Pohodlně seberete z trávníku spadané listí. Díky speciálně tvarovaným nožům sekačky Honda lze sekat i sbírat nejen vyšší, ale i mokrou trávu, což je jejich velkou předností oproti konkurenčním sekačkám.

 

Sekačky Honda jsou investicí do budoucnosti

Některé sekačky mají funkci ROTOSTOP, kdy lze neustále kontrolovat ovládání nože. Při pojezdech mimo trávu se není třeba obávat, že by nůž provedl jakýkoliv defekt. Systém SMARTDRIVE umožňuje zase ovládat rychlost pojezdu prsty nebo dlaní na rukojeti. Zahradní technika Honda má dlouhou životnosti strojů i motorů a pětiletou záruku. Servisní a distributorská síť je po celé ČR.

Honda nabízí své stroje s vyšší pořizovací cenou, ale také s vysokou kvalitou produktu, nesmrtelnými motory, kvalitním servisem, jednoduchým ovládáním a v konečném součtu s vysokou úsporou. Přísloví:,,Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci“, je pro Hondu jako stvořené. Zahradní technika Honda dokáže spolehlivě sloužit po dlouhá léta.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient