Na dovolenou za krásami českých hor

Ubytování Špindl

Potřebujete načerpat energii po náročné zimě? Není snad nic příjemnějšího než dobít si baterky na jarním sluníčku v horském resortu. Nemusíte za slunkem jezdit ani moc daleko, Česká republika skýtá spoustu nádherných lokalit, kde své potřeby uspokojí vášnivý sportovci i milovníci přírody. Jedním z takových míst je turisty oblíbený Špindlerův Mlýn.

Ráj pro milovníky přírody

Špindlerův Mlýn je nejen známé lyžařské středisko, ale také ideální lokalita pro nadšence pěší turistiky. Toto místo se nachází v Krkonoších a kříží se zde plno turistických tras. Můžete se vydat na výlet k prameni Labe, prozkoumat Sněžné jámy nebo vyrazit rovnou na samotný nejvyšší vrchol České republiky, kam vede ze Špindlerova Mlýna přímá turistická trasa. Pokud patříte mezi milovníky přírody, budou pro vás Krkonoše rájem na zemi. Druhová rozmanitost fauny a flory v této lokalitě vás nenechá chladnými. Z význačných druhů velkých savců se zde vyskytuje například jelen evropský, liška obecná či jezevec lesní, ale potkat tu můžete i 6 druhů plazů a až 250 druhů ptáků. Posaďte se na pařez a zaposlouchejte se do symfonie, kterou nikde jinde neuslyšíte.

Aktivní odpočinek a wellness

Pakliže vás krásy živé přírody tolik nezajímají a prahnete především po odpočinku na čerstvém vzduchu, nabízí se několik možností, jak v této lokalitě trávit volné chvíle. Můžete využít půjčovny kol či koloběžek nebo třeba zajít na lanovou dráhu. Ubytování Špindl umožňuje mimo jiné wellness pobyty, díky kterým načerpáte zpět své síly. Abyste se zbavili stresu, využijte horkou saunu, potní lázeň nebo masérské služby. Na závěr dne si můžete dát sklenku vína na terase s výhledem na překrásnou krajinu nebo si užít přátelskou atmosféru při turnaji v bowlingu. Možností vyžití ve Špindlerově Mlýně mnoho, stačí si jen vybrat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient