Nadrozměrná přeprava strojů a jiné techniky

Easy Logistics je českou firmou, jejíž doménou je nadrozměrná kamionová přeprava a obecně přeprava nadrozměrné techniky. Nabízí všechny druhy silniční přepravy i doprovodné služby, také služby z oblasti expedice. Takových firem je však vícero. Zato těch, co si poradí s velkými stroji, příliš není.

Potřebujete převést stavební stroj? Zemědělskou techniku? Cokoliv velkého a těžkého, s čím sami nedokážete manipulovat? Je čas obrátit se na odborníky, kteří mají patřičnou techniku i zkušenosti se zajišťováním doprovodů a povolení.

Nadrozměrná přeprava strojů s nemalými rozměry

Do jakých rozměrů je možná nadrozměrná přeprava? Easy Logistics má připravenou techniku pro výrobky s délkou až 22 m a šířkou až 6 m. Výška je omezena výškou podjezdů, mostů a vrat v průmyslových areálech, existují také mezinárodní omezení. V mezinárodní přepravě je možné počítat pouze s výškou 4,5 m, taková jsou pravidla a ani přeprava nadrozměrných zásilek je nemůže porušovat.

Vozový park zahrnuje například tahač Volvo s tonáží do 53,5 t, tahač Volvo a 3osý podvalník s tonáží do 37 t a několik dalších strojů. Ty jsou schopné převézt například kolové bagry s demoličním ramenem, strojní zařízení, třídičky na cukrovou řepu a mnohé další stroje. 

Přeprava nadrozměrných strojů si žádá dobrou přípravu

Přeprava stavebních strojů začíná dávno před tím, než se stroj vůbec vydá na cestu. Je třeba naplánovat vhodnou cestu s ohledem na výšku mostů a nosnost mostů. Také je nutné zajistit povolení pro jednotlivé země či partnerské dopravní firmy. Na tohle jsou v Easy Logistics připravení.

Vaše zásilky budou dobře pojištěné a v bezpečí

Přeprava zemědělské techniky a jiných strojů je složitou a drahou záležitostí. Kdyby se cestou něco přihodilo, škody budou nemalé. Proto má přepravní společnost pojištění do 20 milionů korun. Je však nepravděpodobné, že by bylo třeba uplatnit pojistné plnění.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient