Policové regály Radioshuttle jsou budoucností skladů

Vlastně nejen budoucností, ale i přítomností. Shuttle systémy se ve větších skladech používají běžně a svou cestu si pomalu nacházejí i do těch menších. Na začátku sice představují vyšší investici, ta se ale časem vrátí. Zpravidla za jeden až dva roky. A kdo chce ušetřit, ten si může pořídit použité zařízení.

Co jsou shuttle regálové systémy? Jde o regály vybavené mobilním podvozkem. Ten funguje na baterie a jeho úkolem je jezdit po kolejích v regálu. Sám dokáže zakládat a vyskladňovat palety – i v nejvyšších patrech regálu. Vysokozdvižným vozíkem pouze umístíte paletu na okraj a mobilní podvozek ji přemístí na její místo. Díky tomu je možné prostory ve skladu využít na maximum, dá se uskladnit až o 100 % palet víc.

Švédský Radioshuttle s 30letou tradicí

Shuttle systémy ve světě vyrábí vícero společností, v Evropě je velmi známé řešení švédské firmy Radioshuttle. Právě tato firma za sebou má 30letou historii a v současnosti produkuje již šestou verzi systému Radioshuttle. Ta je vychytaná k opravdové dokonalosti a vhodná pro použití v nejrůznějších odvětvích.

Bezkonkurenční odolnost a rychlost

Šestá generace Radioshuttle je plně připravena pro Průmysl 4.0. Je neskutečně rychlá, inteligentní a flexibilní. Obyčejné policové regály se jako mávnutím proutku promění na schopné pomocníky šetřící prostor, čas i peníze za výplatu zaměstnancům. Jsou plně připravené stát se součástí zcela automatizovaného skladu s bezpilotními vozíky, lidská síla už není potřeba.

Radioshuttle zvládne operovat i v mrazírně, nevadí mu teploty od -30 °C do +40 °C. Všechny komponenty jsou navrženy a vyráběny jedinou společností, takže fungují perfektně jako jeden ucelený systém.

Přizpůsobí se potřebám daného skladu

Manipulační technika může fungovat v režimu FIFO (první dovnitř, první ven) i FILO (první dovnitř, poslední ven). Dá se kombinovat s pikovacím tunelem a mezaninem. Manipulační technika Radioshuttle je vhodná opravdu do každého skladu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient