Kam vyrazit na hory? Zkuste ubytování ve Velkých Karlovicích

ubytování na horách
Hory mají své osobité kouzlo v jakémkoliv ročním období. Vůbec tím pádem nezáleží na tom, zda plánujete zimní dovolenou, anebo přemýšlíte o tom, kam vyrazíte během letních prázdnin, protože vždy je co poznávat a objevovat.

Co takhle Šumava nebo sever Čech?

Na Šumavě se nachází horské městečko zvané Železná Ruda. Jedná se o místo plné dechberoucích přírodních krás, sportovních center a nevšední architektury. Pokud se rozhodnete pro ubytování v Železné Rudě, určitě neváhejte navštívit i muzeum loutek nebo motocyklů, protože zde máte jedinečnou příležitost vidět opravdu zajímavé kousky. Jedná se o skvělé místo pro rekreaci, turistiku i relaxaci.
Když se posuneme o kousek výše na sever do Krkonoš, tak zde najdeme na úpatí Černé hory město Janské Lázně, kde byl mimochodem první léčivý pramen objeven už v roce 1006. Po čas ubytování v Janských Lázních máte možnost perfektně propojit wellness procedury s výšlapy po tamní krajině. Během mrazivých měsíců se jedná o centrum zimních radovánek, naopak v létě okolí vybízí k již zmiňované turistice.

Za návštěvu stojí i východní Morava

V oblasti Beskyd leží typické valašské městečko Velké Karlovice. Návštěvníci si mohou užít horskou turistiku, lyžování, anebo si prohlédnout původní roubenou architekturu. Pokud se rozhodnete pro ubytování ve Velkých Karlovicích, jistě vám neuniknou ani tamní legendy, jimiž je celá oblast bohatě opředená. Po dobu svého pobytu rozhodně nevynechejte typickou valašskou kuchyni, jinak se připravíte o výborný gastronomický zážitek!
Jelikož s hledáním různých hotelů a penzionů se vždycky pojí celá řada starostí, máme pro vás jeden tip, jak vše zvládnout rychle, a hlavně bez zbytečného rozčilování se. Navštivte webové stránky společnosti Hotel.cz, kde se nachází kompletní přehled možnosti ubytování v České i Slovenské republice. Zadejte svoji cílovou lokaci do vyhledávání a během chvilky získáte jasnou představu, z čeho si můžete vybírat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient