Nejlepší hotely – Vítkovice Tours

Oceněná nejlepší cestovní kancelář Vítkovice Tours vyhlásila 10 hotelů s nejkvalitnějšími službami

S cestovní kanceláří VÍTKOVICE TOURS vycestovalo v sezóně 2015 více než 40.000 klientů. Od roku 2003 oceňuje nejlepší partnery z řad hoteliérů a to především na základě hodnocení svých klientů a také odborníků v oblasti turistických služeb na Jadranu.

VÍTKOVICE TOURS ocenila celkem 8 hotelů v Chorvatsku a 2 hotely v Černé Hoře. Hodnocení probíhá na základě dotazníkového šetření u všech klientů, kteří s VÍTKOVICE TOURS vycestovali v sezóně 2015. Hodnotí se zejména kvalita ubytovacího zařízení, vybavení pokojů a apartmánů, čistota, úroveň stravování, jednání personálu a celková spokojenost se službami. V roce 2015 bylo vyhodnoceno na 5 000 dotazníků.

Někteří partneři získali toto ocenění již poněkolikáté. Mezi chorvatské stálice v kvalitě služeb patří zejména hotel Biokovka na Makarske, v nejoblíbenějším letovisku u českých turistů, který získal ocenění již popáté, a Bluesun Hotel Neptun v Tučepi, u nejdelší oblázkové pláže, který získal ocenění již potřetí. V Černé Hoře získal již potřetí ocenění hotel Queen of Montenegro v Bečići se službami i pro nejnáročnější.

Ocenění bude partnerům předáno osobně u příležitosti veletrhu Holiday World v Praze dne 18.2.2016 a ITB Berlin 9.3.2016.

„Děkujeme našim partnerům za špičkovou spolupráci v roce 2015, jsme hrdí na úroveň služeb, kterou našim zákazníkům poskytují. Rádi bychom i našim klientům touto cestou dali jasné vodítko, kde si mohou být jistí perfektní péčí a celkovou kvalitou dovolené,“ řekl Martin Lehocký, výkonný ředitel CK Vítkovice Tours.

Seznam oceněných hotelů za sezónu 2015

Baška Voda Hotel Horizont

Makarska Hotel Biokovka

Makarska Hotel Dalmacija

Tučepi Bluesun Hotel Neptun

Trpanj Adriatiq hotel Faraon

Gradac Hotel Labineca

Rabac Girandella Tourist Village

Drvenik Hotel Antonija

Bečići Hotel Queen of Montenegro

Budva Hotel Slovenska Plaža

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient