Nelámejte si dotacemi hlavu, využijte poradce

dotační poradenství

Oblast dotací je velmi komplikovaný systém, kterému ne každý dobře rozumí. Jak se rozhodnout správně a neudělat krok vedle, vám poradí odborné firmy, jež se touto problematikou zaobírají.

Mám vymyšlený projekt. Co teď?

Obraťte se na dotační poradenství, jež je tu pro vás za účelem doporučení vhodného programu pro spolufinancování vašeho projektového záměru nebo vize. Navede vás správným směrem, jak nejvýhodněji využít dotace EU.

Které služby jsou poskytovány ve fázi přípravy projektu?

Za účelem získání dotace na podnikání je nutné připravit si kompletní projektovou žádost. S ní vám právě pomůže dotační poradenství, jež zanalyzuje vaše potřeby, navrhne rozpočet projektu, jeho klíčové aktivity a celkový časový harmonogram. Kromě toho vypracuje povinné a nepovinné přílohy, zpracuje audit žádosti atd.

krok za krokem

Postup krok za krokem

Jakmile máte svůj záměr hotový, kontaktujte společnost zabývajícími se dotacemi buď telefonicky, nebo emailem. Po posouzení vaší žádosti budou navrženy možnosti financování a nejlepší dotační příležitost. Na závěr vám bude doporučen vhodný operační program a prioritní oblast, do níž vaše žádost ideálně zapadá. Zároveň se dozvíte, zda máte šanci na získání dotační podpory.

Věnujete se výzkumu?

Víte o tom, že odpočet na výzkum a vývoj může snížit váš daňový základ? Dotační poradce posoudí vaše projektové aktivity a vyčíslí s nimi související náklady vhodné pro odpočet. Současně vyhotoví veškeré podklady nutné pro jeho uplatnění.

Netrapte se výběrovým řízením

Nejste znalí veškerých postupů souvisejících s touto aktivitou? Výběrové řízení veřejné zakázky nechte též na specialistech, pro něž je tato činnost hračkou. Připraví zadávací dokumentaci a potřebné přílohy, obstarají zveřejnění veřejné zakázky a koordinují její průběh.

podnikatelé

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient