Originální dárek a ozdoba do interiéru? Jednoznačně fotopolštář s vlastním motivem!

empikfoto-packshot-poduszka-satynowa_57f4d1d37c6bf

Hledáte jedinečný dárek, který je něčím výjimečný? Zapomeňte na procházení regálů v běžných obchodech a vymyslete personalizovaný dárek v podobě polštáře s fotopotiskem. Vybrat můžete jakýkoliv nápis, případně nechat natisknout libovolnou fotografii. Jak na to a kde vám takové polštáře zhotoví? To se dozvíte v tomto článku.

Perfektní dárek

Krásný polštářek s vlastním potiskem je perfektním dárkem pro každou příležitost. Stačí jenom správně odhadnout, co by se obdarovanému mohlo líbit. Někdo ocení důmyslný nápis, jiný dá zase přednost fotografii svého domácího mazlíčka či dítěte. Fantazii se meze nekladou a vždy máte jistotu, že získáte polštář, jaký v běžném obchodě zkrátka nekoupíte.

Originální výzdoba do interiéru

Polštářek se specifickým nápisem či obrázkem je také skvělou výzdobou interiéru. Získáte totiž jedinečný prvek dodávající na útulnosti a osobním pocitu. Při objednání fotopolštáře si uděláte radost a navíc pořídíte i praktickou věc do domácnosti. Vybrat si můžete z několika různých rozměrů. Také se rozhodněte, jestli chcete raději bavlněný, saténový či semišový polštářek.

Pohodlné objednání přes internet

Velkou výhodou je i to, že dárek objednáte přes internet. Jednoduše vyberete rozměry, materiál a zvolíte si vzhled fotopolštáře. Potom počkáte, než bude objednávka zhotovena a dorazí až k vám domů. Během tvorby vzhledu jistě oceníte i různé druhy rámečků a grafických doplnění, díky kterým dostanou polštáře s potiskem ještě lepší design. Vše, co potřebujete vědět, už máte na dosah ruky, takže teď nezbývá nic jiného, než se pustit do vymýšlení vzhledu a samotného objednání. Uvidíte, že se do polštáře s vlastním potiskem naprosto zamilujete a předčí všechny koupené v běžných obchodech.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient