Odsávačky mateřského mléka, které pomáhají

Mateřství je pro ženu jedním z nejkrásnějších období života. Zvláště, když je miminko ještě malé a na mamince závislé, vytváří se velmi těsné pouto mezi oběma. Kojení je po porodu obdobím, kdy jsou si ti dva asi nejblíže. Pro zdraví dítěte je žádoucí, aby bylo kojeno alespoň půl roku, protože mateřské mléko je opravdu ničím nenahraditelnou výživou.odsavacka-materskeho-mleka

Prsní odsávačky umí nejen spustit laktaci

Když jde vše bez problémů, je to pro ženu úžasný zážitek, který trvá zpravidla několik měsíců, jen zcela výjimečně se protáhne na několik let. Ačkoli má téměř každá máma předsevzetí, že bude své miminko kojit co nejdéle, po půlroce kojí už jen necelých dvacet procent žen! Častým problémem je už samotné spuštění laktace. Naštěstí doba pokročila a v tomto i dalších případech mohou ženám pomoci kvalitní odsávačky mateřského mléka, které nahradí často strastiplné ruční odstříkávání. Některé z těchto přístrojů již umí přesně napodobit skutečný proces kojení tím, že střídají rychlejší a pomalejší cykly a přitom jsou velmi šetrné k bradavkám a prsnímu dvorci. Odsávačky mateřského mléka mohou pomoci vyřešit i další problémy spojené s kojením, například když si potřebujete udělat větší zásobu mléka na dobu, kdy jste odloučena od dítěte (či nemocná), nebo když potřebujete ulevit tlaku v prsou, pokud se vám tvoří mléka nadbytek.

Někdy stačí uvolnit nos od rýmy a hlenů

Zcela banální překážkou v kojení může být rýma miminka. Ucpaný nos a neschopnost nadechnout se jsou častou příčinou, proč dítě přestane jíst. Malým dětem, které se samy ještě neumí vysmrkat, pomohou nosní odsávačky pro miminka. Rychle, snadno a efektivně odsají hleny z nosu a uvolní dětem dýchací cesty.

Nejen pro zdravotnická zařízení, ale i na doma

Pryč jsou ty doby, kdy špičkové elektrické odsávačky pomáhaly jen ve zdravotních zařízeních. V dnešní době si kvalitní přístroj bez problémů pořídíte i domů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient