Operativní leasing

Slyšeli jste již o možnosti operativního leasingu, ale neznáte všechny výhody a nevýhody, které z něj plynou? Pak je tento článek určený přímo pro vás!

Operativní leasing – jak funguje

Operativní leasing je prakticky dlouhodobý pronájem vozu. Každý měsíc platíte smluvenou částku, ale smíte najet jen určitý počet kilometrů. Auto je prakticky vaše, můžete jej tedy používat dle libosti. Nemusíte se obávat o to, že nebudete moci celý vůz financovat, a ještě se starat o všechny důležité aspekty, které se s vlastnictvím vozu spojují.

V ceně operativního leasingu bývá zpravidla zahrnuta cena pravidelného servisu, aby bylo auto 100% připravené, přezouvání pneumatik, všechny důležité pojistky, a to včetně zákonem stanoveného havarijního pojištění. V případě, že by se s automobilem něco stalo, bude připravená asistenční služba, a to 24 hodin denně! Abyste měli přehled o ujetých kilometrech, vede se také elektronická kniha jízd, která vám hned prozradí, kolik kilometrů jste ten který týden ujeli.

Pokud si vůz zamilujete, můžete si po skončení doby operativního leasingu vůz odkoupit. Stačí jen, když doplatíte částku, která do úplného splacení vozidla zbývá. Automobil by se pak stal oficiálně vašim majetkem.

Kvalitní operativní leasing

Velmi kvalitní operativní leasing se všemi náležitostmi i službami navíc, nabízí společnost Hertz. Jejich operativní leasing si můžete prohlédnout a zjistit jeho výhody.

Vám stačí, když si pouze vyberete preferovanou značku automobilu a jeho typ, zvolíte si motorizaci dle vašich preferencí a samozřejmě nezbytnou výbavu. Pak je třeba si uvědomit, na jak dlouho operativní leasing chcete, s jakým nájezdem v kilometrech počítáte a případně další služby s vlastnictvím auta spojené. Pak už jen necháte ne společnosti Hertz, aby vám připravila leasingovou smlouvu na míru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient