Připravte se na jarní párty na vaší zahradě

Aktuální teploty jsou sice hluboko pod nulou, jaro se ale každým dnem přibližuje a s ním i sezóna zahradních slavností, párty, grilování. Máte dům nebo chalupu se zahradou? Staňte se ideálními hostiteli a potěšte své hosty příjemným zázemím při pořádání vaší oslavy.

Nůžkové stany proti slunci i dešti

Na jaře často pohodovou oslavu překazí déšť, v létě zase účastníci venkovních akcí trpí na přímém slunci, nehledě na kazivost potravin. Zahradní párty stany nejenže poskytnou vašim hostům případné přístřeší a úkryt před nepříznivým počasím, ale zároveň působí jako příjemné zázemí například pro servírování jídla a pití.

Při vybírání zahradního párty stanu hleďte na účel, který má váš zahradní stan plnit. Bydlíte-li na rozlehlé mýtince nebo kopci, pravděpodobně oceníte stany se čtyřmi bočními stěnami, které efektivně chrání před větrem. Pokud chcete využívat stínu, který stan nabízí, bude pro vás určený některý z těch otevřenějších. Objednat si můžete i stan s moskytiérou, která vás v průběhu dlouhých večírků ochrání před nepříjemným hmyzem. Některé stany také nejsou stavěny pro extrémní počasí – ty bývají o něco levnější, ale je potřeba dbát na to, že nemusí ustát každou vichřici i bouři, které se proženou přes vaši zahradu.

Zahradní altánek nejen pro návštěvy

I pokud nejsou večírky a oslavy právě vaší doménou, párty stany nebo zahradní altánky se vám mohou hodit. Do stínu altánu se můžete schovat s knihou v parných dnech, postavit jej třeba v blízkosti bazénu a ve volném dni jen tak relaxovat mezi pobyty ve vodě. Máte-li děti, je zahradní altánek dobrým útočištěm, kam se dojdou po hře napít a odpočinout si.

V e-shopu T-Zboží.cz naleznete širokou nabídku párty stanů i zahradních altánků v dobré kvalitě: je tedy jen na vás, jaké zvolíte provedení, ať už co se týče celkového designu nebo barvy. Neváhejte ale dlouho – sezóna se blíží a nyní můžete svůj párty stan získat za velmi slušnou cenu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient