Osvětlení LED patří do průmyslových objektů, na sportoviště i do měst a obcí

LED technologie přinesla energeticky úsporná řešení nejen do našich domácností, ale i do podnikatelské sféry, do velkých výrobních hal, skladů, do ulic měst a obcí, též do škol, zdravotnických zařízení a na sportoviště. Zde si samozřejmě s běžnými LED žárovkami nevystačíme. Do hry vstupují speciální LED produkty.

Investovat do LED technologií se rozhodně vyplatí

Energie extrémně zdražují. Subjekty s velkou spotřebou energie proto musí hledat všechny kanály, které jim náklady na energie pomohou snížit. Takovým je i přechod na úsporné osvětlení LED, které zásadně snižuje spotřebu elektrické energie, a tedy i náklady subjektu. Není na co čekat. Ceny jsou vysoké a je nutná rychlá změna. Dodavatelem průmyslového osvětlení všech typů hal, též LED reflektorů pro areály různého typu a pro sportoviště, lištového LED osvětlení pro výlohy a obchody, ale i LED veřejného osvětlení, je společnost Silring CZ s.r.o. Ta nevyrábí průmyslová LED světla přímo. Pod dohledem specialistů firmy se nabízené osvětlení LED vyrábí na Taiwanu, v Jižní Korei a v Číně. Do osvětlení se používají výhradně značkové komponenty, ať již se jedná o LED čipy nebo předřadníky. Díky tomu jsou kvalita světla i energetická účinnost na nejlepší úrovni. Jde o stabilně provozuschopné osvětlení, což bylo ověřeno zákazníky nejen u nás, ale v mnoha dalších zemích.

Profesionální LED osvětlení pro náročné

Zajistit LED průmyslové osvětlení, LED reflektory či LED veřejné osvětlení je práce pro specialisty. Silring CZ se může pochlubit velkým množství referencí, kde jejich dodávky LED technologií osvětlily továrenské haly sportovní haly či hřiště, sklady, showroomy, obchodní domy, čerpací stanice i elektrárny. Firma nabízí též lineární LED osvětlení, výkonné LED panely, LED zápustná skvěla, LED stropní světla i LED závěsná svítidla. Společnost se dále specializuje na LED Wall-Washer, lištový systém GLOBAL Trac a dodává též řízení LED osvětlení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient