Univerzální impregnace kůže i obuvi může být výhradně z přírodních ingrediencí

Přírodní impregnace nejenže konkuruje, ale i překonává různé chemické koktejly určené pro zvyšování odolnosti obuvi či oblečení vůči vodě. Dokonce ani aplikace není složitou.

Teče vám do bot? Pokud to myslíte jako fakt, a ne pouze obrazně, tak je čas své boty naimpregnovat. Zapomeňte však na chemii, která i tak zas tak moc nefunguje. Běžné impregnace páchnou a jsou ne příliš účinným chemickým koktejlem. Impregnovat se přitom dá zcela přírodně. Impregnace kůže a bot od firmy Fantoms, která nese hodně podobný název, FANTOM, je složena ze včelího vosku, dalších vosků, obsahuje též tropické rostliny a kořenové šťávy. Tato impregnace se aplikuje pouhým nanesením. Nečeká vás žádné zdlouhavé leštění. Prostě nanesete a je hotovo. Voda rychle stéká po materiálu a vůbec se do něj nevsakuje.

Kůže jako nová

Impregnace bot FANTOM funguje skvěle na kůži. Kožené boty často protékají a potřebují impregnovat. FANTOM z nich dělá voděodolnou obuv do nečasu. A je jedno, jestli jde o vaše kožené pohorky, nebo budete impregnovat své kožené městské boty či kozačky. Famózní vlastností této impregnace je, že současně je jakýmsi antiageingem pro boty i kabelky. Nabízí se jako bezbarevná nebo černá. Ta pak dokáže vyspravit i různé oděrky na černé kůži.

Přírodní balzámy FANTOM lze používat dokonce na membránovou obuv. Asi jste též uvažovali, čím všechny ty Gore-Texy, Sympatexy a jiné „texy“ vlastně impregnovat. Balzámy FANTOM fungují skvěle. Nijak nenaruší prodyšnost membrány, ale přitom umocní její voděodolnost. Můžete je dokonce chytat a nanášet rukama, i když přiloženou houbičkou je to praktičtější. Nic se vám ale nestane, právě naopak. Tento dokonalý balzám ošetří i vaše ruce.

Impregnace FANTOM je velice účinná a univerzální, zcela ekologická, voňavá a snadno použitelná. Líbí se i všem milovníkům outdooru, a tak ji koupíte i v e-shopu specializovaném na outdoor a treking, v Alpitrek.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient