PLASTOVÉ KARTY

První opravdové (předtím pro výrobu sloužila řada dalších materiálů, třeba karton) plastové kartičky toho se svými současnými příbuznými mnoho společného neměly. Především byly dosud poměrně náchylné na poškození. Naštěstí se technologie posunuly dál a umožnily nám využívat širokého spektra výhod plastových karet.

„Našly” se především jakožto předmět užitečný. Bez platební karty už by se většina z nás pravděpodobně neobešla. To rozčarování, že tady nemají (!) terminál a neberou karty připomíná zklamání dítěte, kterému sebrali lízátko. Ale jejich uplatnění je mnohem širší. Dnes už je nedostanete jen v supermarketu, ale novinkou jsou také karty pro hosty v ubytovacích zařízeních. Fungují na trochu jiném principu. Nezlevní vám sice služby daného hotelu, penzionu nebo jiného podobného místa, ale postarají se o nižší cenu dalších aktivit. Co z toho plyne? Že jednoduché věci jsou zkrátka geniální. Karty hosta mohou mít i své specifické varianty, takže odlišíte například dětské návštěvníky, jimž tak můžete nabídnout služby ušité na míru, neboť dítě je z hlediska marketingu příjemce, kterého je mimořádně obtížné oslovit (Zde je nutno nezapomínat i na etické aspekty takto mířených reklamních sdělení.) I když řada rodičů si to pod palbou: „Mami/tati, kup mi…!” následovanou po odmítnutí hysterickou scénou vašeho roztomilého dítka, bezesporu nemyslí.

Karty nejen pro hosty jsou zkrátka nástroj poměrně mocný. Došli jste k závěru, že i vy byste je ve svém podnikání dokázali využít? Tak už vám zbývá jen jediný krok. Svěřit jejich výrobu společnosti 4card.

Jsme přímý výrobce plastových karet s bohatými zkušenostmi. U nás nebudete muset na svou objednávku zdlouhavě čekat, lhůty někdy dosahují až ke dvěma týdnům.
Zakázky do tisíce kusů zvládneme v průběhu jednoho dne, na ty větší budeme potřebovat jen o den více. Současně se snažíme držet ceny na nízké úrovni a pořádáme průběžně i speciální slevové akce. S tím se pojí ještě jedna výhoda, kterou vám nabízíme: Zdarma vytvoříme vzorek karty. A vy se můžete v klidu rozmyslet, zda takto odpovídá celé pojetí vaší vizi. Pokud ne, není problém v této fázi v podstatě vše kompletně změnit a předělat. Nebojte se, nikdo vám za to opravdu nadávat nebude. Svoje kartičky si zkrátka od nás odnesete teprve tehdy, jakmile budete mít jistotu, že jsou podle vašich představ. Mnoho věcí si ve svém životě nevyberete (berte to sportovně, vaše rodina možná místy  připomíná slabší verzi Addams family, ale mají vás rádi) a nezměníte je. Využijte toho, že výrobu plastových kartiček ve svých rukou máte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient