Čelovka na kolo je vhodným doplňkem do každého počasí

Sport patří bezesporu za ušlechtilý koníček a cyklistika je v rodině letních sportovních aktivit hodně oblíbenou. Hodiny strávené v sedle kola utužují kondici a přinesou i potěšení z pohybu na čerstvém vzduchu. S lehkou čelovkou si pak posvítíte na cestu za každé situace a můžete ji využít i k mnoha dalším aktivitám. Dílna pro kutily nebo vášeň v rybolovu, tady záleží samozřejmě na preferencích. Nebo si jen posvítit na cestu při procházce v parku, kam jdete večer se psem. Variant je více než dost!

Dlouhá výdrž je největším trumfem

Stačí ji jednou nabít a poslouží vám na poměrně dlouhou dobu. Moderní čelovka na kolo dosvítí až na 140 metrů daleko a hodí se i do méně přehledného terénu. Odolá také dešťovým kapkám a díky své lehkosti vám nebude při jízdě nikterak překážet, nebude tím pádem ani nijak ohrožena bezpečnost provozu. Čtyři hodiny nabíjení a pět hodin svícení na nejvyšší výkon, to jsou zajímavá čísla – bez dlouhého čekání a kompromisů. Nevadí ani chlad nebo naopak vysoké letní teploty, s čelovkou můžete vyrazit na výlet vlastně úplně kdykoliv.

Dobrý výhled nejen při tréninku

Ať už jedete na čas nebo se jen chcete projet a vychutnávat si krásy okolní krajiny, výkonná čelovka bude dobrým společníkem za každé situace. Několik různých režimů svícení – blikání, boční LED nebo naopak vysoká intenzita – se může libovolně střídat podle aktuální potřeby. Praktický doplněk na cesty, jenž zaručí dobrý výhled, a to i v místech, které nemusí patřit k nejpřehlednějším i za maximální viditelnosti. Lehké, skladné a s výkonem odpovídajícím očekávání, nenechte se odradit tím, že se stmívá trochu dříve. Odpolední projížďce na kole rozhodně vůbec nic nebrání. Zajímavé modely čelovek najdete na cel-tec.cz, inspirujte se pro své tréninky a výlety!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient