Pořízení nového vozu formou operativního leasingu přímo od prodejce vozidel využívá stále více zákazníků

– Klokočka Auto Plus poskytuje operativní leasing a kompletní správu vozového parku

– 20 procent meziroční nárůst vozů ve správě Klokočka Auto Plus

Autosalon Klokočka Centrum, prostřednictvím své dceřiné společnosti, zajišťuje pod značkou Klokočka Auto Plus operativní leasing a všechny služby s tím spojené. Společnost se zaměřuje na správu vozových parků menších a středních firem.

„V roce 2015 jsme zaznamenali významný růst portfolia klientů a vozů pořízených na operativní leasing. V porovnání se stejným obdobím roku 2014 vzrostl počet vozů ve správě Klokočka Auto Plus o více než 20 procent. Dále se nám rovněž daří kvalitními službami udržovat i stávající portfolio klientů, kteří v 95 procent obnovují své původní kontrakty.“ David Dvořák, obchodní ředitel Autosalonu Klokočka dále vysvětluje, proč zákazníci preferují operativní leasing právě od společnosti Klokočka Auto Plus: „Naši klienti oceňují zejména dostupnost všech služeb pod jednou střechou, od prodeje nových vozidel, servisního místa až po prodej ojetých vozidel.“

Společnost Autosalon Klokočka Centrum a.s. patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy v České republice. Dále patří mezi největší prodejce ojetých vozů v programech ŠKODA Plus a Das Welt Auto s dvoupatrovým autosalonem zánovních vozů. Déle než 25 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Bližší informace na www.klokocka.cz.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Jiří Jandl, vedoucí marketingu a komunikace

e-mail: jiri.jandl@klokocka.cz

Tel.: +420 222 197 831

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient