Postavte sobě i dětem na zahradě domek z kvalitního dřeva

Trávíte na zahradě hodně času, ale nemáte kam složit hlavu, když udeří nevlídné počasí? Výjimečné chvíle s blízkými prožijete od jara do podzimu pod střechou jednoduchého zahradního domku, ten vám poskytne útočiště před větrem i deštěm. Vyberte si ten svůj.

Zahradní dům jako z pohádkyimagehandler-2

Velké oblibě se těší zahradní domky české výroby, které se vyznačují vysokou kvalitou dřeva, pevností konstrukce a znamenitým řemeslným zpracováním. Výrobci vám je dodají rozložené na jednotlivé díly, na zahradě si pak snadno a bez obav poradíte s jejich sestavením, k dispozici jsou i videonávody. Vybírat lze z klasických chat, malebných chaloupek sloužících k relaxaci i jako přístřeší, dále z boud s placatou střechou na uskladnění nářadí a zahradního vybavení. Nezklamou vás ani netypicky řešené domky s posezením a luxusní zahradní domky z pravého dřeva domácí výroby. Ve větších domcích se dá i bydlet, prožijete tam v pohodlí klidně celé léto. Stabilní a do detailů propracované domky se prodávají i v rychlo sestavách „Quick fit line“, které smontujete raz dva s běžným nářadím, nový domek tak budete mít hotový do 8 hodin. Přejete si velké prosklené dveře a okna pro dostatek světla uvnitř? Není problém, takový model seženete i v listopadové akci, v sezóně vám určitě přijde vhod.

Domeček na hraní

Zahradní domy mají rády i děti, samy se baví stavěním vlastních domečků z listí a klacíků. Proč jim nedopřát opravdové přístřeší ve zmenšené dětské verzi, kde si budou hrát a kam s klidem na noc budete zavírat všudypřítomné zahradní hračky? Takový domek byste zvládli dát dohromady i sami. Aby byl však stoprocentně bezpečný, raději jeho výrobu svěřte odborníkům. Zahradní domeček pro děti je netradiční a drahý dárek, ale vzhledem k dlouhé životnosti dřevěných konstrukcí se taková investice vyplatí. Kdoví, za spoustu let si v něm třeba budou hrát i vaši vnuci. Do domečku v případě potřeby dokoupíte lavice, doplníte je vhodným nábytkem, hračkami a splníte svým dětem sen. Každé dítě potěší tradiční hračky pod stromeček, vozíky, odrážedla, vybavení na pískoviště a skákací hrady, kouzlu vlastního domku, kde si budou dělat, co chtějí, se to však nevyrovná.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient