Pozor na lampy GOTHEM z IKEA

IKEA stahuje z prodeje podstavce stolních a stojacích lamp GOTHEM

IKEA žádá zákazníky, kteří si zakoupili podstavec stolní nebo stojací lampy GOTHEM, aby ho okamžitě přestali používat a přinesli zpět do obchodního domu IKEA, kde jim budou vráceny peníze v plné výši.

IKEA stahuje z prodeje podstavce stojacích a stolních lamp GOTHEM kvůli možnému riziku elektrického šoku. V několika případech se v lampách našly poškozené kabely. Ty mohou způsobit elektrickou vodivost kovového těla lampy, a hrozí nebezpečí úrazu.

IKEA žádá zákazníky, kteří si zakoupili podstavec stolní nebo stojací lampy GOTHEM, aby lampu okamžitě přestali používat a přinesli zpět do obchodního domu IKEA i v případě, že je lampa funkční. Zákazníkům budou vráceny peníze v plné výši.

Zastavení prodeje se vztahuje na všechny tři modely lamp GOTHEM – podstavec stolní lampy ve dvou různých výškách a podstavec stojací lampy.

IKEA dosud nedostala od zákazníků žádné hlášení o úrazu. Dva zákazníci a jeden pracovník obchodního domu IKEA však uvedli, že cítili slabý elektrický proud. Bezpečnost výrobků je pro IKEA vždy prioritou. S cílem ochránit naše zákazníky a zabránit dalším incidentům stahujeme z prodeje všechny podstavce stolních a stojacích lamp GOTHEM.

Lampy GOTHEM se prodávaly na všech trzích IKEA od října 2015.

Lampy GOTHEM je možné vrátit v obchodním domě IKEA, kde budou zákazníkům vráceny peníze v plné výši. Doklad o nákupu (účtenku) není nutné předložit. Více informací najdete na www.IKEA.cz nebo kontaktujte IKEA na telefonním čísle 234 567 890.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient