Proč koupit auto na operativní leasing?

Volkswagen

Zakoupení nového vozidla nepředstavuje dnes nic nedosažitelného. Zejména pro úspěšné osobnosti. Víte, co právě tato skupina lidí využívá stále častěji? Operativní leasing. Prozradíme vám proč.

Auta na leasing se vyplatí

Máme několik možností, jak získat nové vozidlo. Lze jej zakoupit ihned za celou částku. Tuto variantu moc lidí nevyužívá a týká se to i velmi bohatých osobností, které potenciálně ušetřené peníze mohou vložit do rozvoje své firmy. Auta na splátky můžete mít v různých formách. Úvěr, leasing, operativní leasing. Půjčka na auto totiž dnes představuje velmi atraktivní službu. Operativní leasing samotný je ideálním řešením pro ty, kteří milují nová auta, netouží si zakoupit vozidlo a mít ho 10 let. Nechtějí řešit starosti s opravami a jiné komplikace. U bohatých lidí významnou roli hraje ještě jeden faktor. Mezi svými obchodními partnery se nemohou objevit v automobilu, který patří spíš už do staršího železa než do nablýskané garáže.

Operativní leasing je ideální investicí

Úspěšní lidé milují komfort. Nechtějí myslet na zbytečnosti, zahlcovat se věcmi, které pro ně už nemají význam. To platí i v případě vozidel. Operativní leasing, který nabízí Operativní leasing Driveto, představuje právě ono ideální pohodlí. Tato forma splácení zahrnuje pravidelnou obměnu nového typu vozidla (například každé dva roky). Můžete vybírat z více značek aut, vaše cesty tak budou pestřejší. Dopředu neplatíte akontaci. Nemusíte shánět havarijní pojištění, spolu s povinným ručením je zahrnuto již ve splátkách. Podnikatelé jistě ocení možnost zavést do nákladů výdaje spjaté s touto formou splácení.

Nové a kvalitní auto za pár korun

Díky výhodným podmínkám operativního leasingu můžete mít stále nová vozidla za pár korun. Jak to? Spočítejte si to. Představte si, že pořizujete vůz. A je jedno, jestli zaplatíte celou cenu hned, nebo využijete půjčky na auto. Vozidla bohužel představují produkty, které ztrácí na hodnotě. Říká se tomu odpisování, každý měsíc se takto snižuje hodnota vozidla. Pro vaši představu uvedeme příklad. Automobil standardně oblíbené značky v České republice v hodnotě půl milionu korun má odpis zhruba 10 000 korun. Za rok je to tedy 120 000 korun. Za čtyři roky má tak toto auto nulovou hodnotu. Samozřejmě jej můžete i tak prodat za solidní cenu. Pouze přibližujeme, jak neuvěřitelně klesá hodnota vozidel. Pokud ale budete mít nové vozidlo každé dva roky, budete si užívat komfortu a prestiže, které představuje. Nebudete mít navíc starosti s opravami, a jestli milujete nová a rychlá auta, budete jako ve snu, protože si budete užívat to nejlepší, co trh nabízí. To vše navíc s výhodnými službami a servisem, kdy nebudete řešit zbytečnosti, jež by vám komplikovaly život.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient