Řád pro vaše skladování. Ten získáte díky IBC kontejnerům Schoeller Allibert

42120-18e28-combo-excelsior1

Bezpečná přeprava pro tekuté produkty, mléčné výrobky, ovocné šťávy, limonády nebo například marmelády. Produkty Schoeller Allibert nabízejí celou řadu skladovacích kontejnerů, které jsou moderním a efektivním řešením. Navíc jsou vytvořeny tak, aby mohly být opakovaně použity, čímž šetří náklady. Koncept Combo byl vytvořen ve spolupráci s mezinárodními potravinářskými společnostmi, aby skladové kontejnery splňovaly hygienické vlastnosti a oplývaly vysokou odolností a životností.

Combo Fructus

Tato řada nabízí tři typy kontejnerů. V roce 2019 rovněž získal typ Combo Fructus cenu Worldstar packaging award a právem se tak řadí mezi naše nejlepší skladovací kontejnery. Tento typ plastových kontejnerů je ideálním řešením pro přepravu a skladování zeleninových a ovocných šťáv, pyré a koncentrátů. Dokáže udržet 100% kvalitu přepravovaného produktu.

42122-combo-fructus

Combo Excelsior

Jedinečný skladovací kontejner čítající výhody všech dosavadních produktů z řady Combo. Je však speciálně určen pro mezinárodní logistiku. Je vybaven širokou škálou identifikačních prvků včetně možnosti propojení s IoT technologiemi. Sledování zásilek a kontrola kvalita je tak vysoce efektivní.

Combo Life

Skladový kontejner Combolife čítá řadu pěti druhů produktů a nabízí bezpečné a hygienické řešení pro vaši přepravu a skladování. Označování skladovacích kontejnerů je navíc velice snadné pomocí vyhrazeného prostoru na RFID kódy, logo nebo další potřebné identifikační prvky.

Zakázková výroba

Pokud nenaleznete v nabídce Schoeller Allibert vhodný produkt právě pro vaše potřeby, nabízí společnost také zakázkovou výrobu produktů na míru vašim požadavkům.

Shrnutí

Všechny produkty IBC řady Combo jsou vysoce efektivními obaly v oblasti logistiky. Vykazují vysokou kvalitu, nosnost a životnost. Navíc jsou ekologicky přívětivé a redukují náklady. Modely Combo splňují veškeré současné požadavky na distribuční prostředky. Jejich pořizovací cena je sice vyšší, ale produkty Schoeller Allibert garantují návratnost investic standardně do jednoho roku od zakoupení oproti ostatním materiálům.

Více informací se dozvíte na našem webu https://www.schoellerallibert.com/cz nebo nás kontaktujte na email

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient