Program Luxury Card představuje

Program Luxury Card představuje tři špičkové kovové karty od společnosti MasterCard, které nabízí skvělé výhody

Program Luxury Card

Provozovatel programu Luxury CardTM vydal tři nové kovové kreditní karty s patentovaným provedením a vzhledem: nejkvalitnější zlatou kartu MasterCard® Gold CardTM, černou kartu střední úrovně MasterCard® Black CardTM a titanovou kartu základní úrovně MasterCard® Titanium CardTM.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní verzi této tiskové zprávy si můžete přečíst na webové stránce:http://www.businesswire.com/news/home/20160203005422/en/

Luxury Card je jediným karetním programem na světě, který vydává kompletní řadu kovových a uhlíkových karet, karet potažených 24 karátovým zlatem a s možností vrácení peněz z jednotlivých transakcí ve výši až 2%.

Kromě jedinečného designu a provedení nabízí tyto karty svým držitelům řadu výhod, včetně, mimo jiné:

• Nejlepší bonusový program

• ZDVOJNÁSOBENÍ ZÍSKANÝCH BODŮ při použití karty pro platbu za letenky. Například za 50 tisíc bodů získáte letenku v hodnotě 1 000 dolarů

• Vrácení až 2% z provedených transkací

• Pro držitele zlatých a černých karet (Gold Card a Black Card) nabízíme každý rok slevu až 200 dolarů na nákup letenek

• Luxury Card ConciergeTM, jedinečné služby osobní asistence s nepřetržitým provozem

• VIP Hotel & Travel Program (VIP program pro hotely a cestování)

• Luxury Gifts (Luxusní dárky) od nejikoničtějších a nejslavnějších světových značek pro držitele karet Gold Card a Black Card

• Luxury Magazine – časopis určený pouze pro členy, který představuje kompletního průvodce luxusním zbožím

• Čipová technologie chrání informace o zákazníkovi a jeho účtu

Produkty programu Luxury Card jsou zaměřeny na uspokojování potřeb držitelů karet, a to jak doma tak v zahraničí. “Všechny produkty programu Luxury Card jsou špičkové a orientované na zákazníka. A to počínaje našimi novými webovými stránkami až po všechny naše služby. Snažíme se našim členům nabízet výjimečné výhody a hodnoty,” řekla Marina Kissam, ředitelka programu Luxury Card pro vztahy se zákazníky.

Každý produkt v programu Luxury Card má různý roční poplatek, podle rozsahu nabízených výhod. Více informací najdete na webových stránkách luxurycard.com.

O programu Luxury Card

Více informací o produktech, kreditních kartách a službách programu Luxury Card najdete na webových stránkách luxurycard.com.

Štítky: Luxury Card, kovové karty, kreditní karty

Přečtěte si původní zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160203005422/en/

Kontaktní informace

Luxury Card

Marina Kissam

marina@luxurycard.com

Zdroj: Luxury Card

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient