Projekt „Buďte parťákem“ vychovává mladé golfové profesionály

Projekt „Buďte parťákem“ vychovává mladé golfové profesionály. Projekt „Buďte parťákem“ má za sebou úspěšný rok. V rámci všech 4 ročních období se podařilo uspořádat 13 golfových turnajů, hrálo se v 7 různých městech po celé republice, zúčastnilo se ho na 400 dětí, partnersky jej podpořilo 13 firem a přes 20 malých golfistů se na konci roku dozvědělo o svém postupu do zahraniční soutěže US Kids Golf Championship.

O to vše se zasloužila agentura Bestalent v čele s Martinem Beštou, pod kterou projekt „Buďte parťákem“ spadá: „Mám velkou radost z toho, jak se letošní ročník povedl. Velké díky za to patří hlavně rodičům, kteří své děti na turnaje a sportovní aktivity přihlásili, a partnerům projektu, bez kterých by taková realizace nebyla možná.“

Projekt „Buďte parťákem“ sdružuje v rámci agentury Bestalent veškeré aktivity určené dětem a mládeži. Agentura má za cíl poskytnout jim podnětné prostředí pro jejich stabilní a vyvážený rozvoj, ať už se to týká golfu, ostatních sportovních aktivit, kultury či jiného vzdělávání. Vedení agentury například letos uspořádalo pro děti školení o bezpečnosti.

Teď už ale organizátory, rodiče i děti čeká zasloužené vánoční volno. Poslední letošní turnaj se totiž již odehrál. Naposledy v tomto roce poměřily děti a mládež své síly v rámci Junior and Kids Cup Winter tour, který se odehrál 10.12. v Erpet Golf Centru v Praze. Jednalo se již o třetí turnaj této tour a pokračovat se v něm bude zase v příštím roce.

Zajímavostí celé tour je celosezonní vložená soutěž na malém kurzu, kde hráči a hráčky soutěží o to, kdo dá za sezónu nejvíce Hole in one. Vítězové z každé kategorie vyhrají golfový bag. Průběžní vedoucí vložené soutěže jsou Sobíšek Vít, Sionko David, Tvoroch Tomáš junior a Mlýnek David. Každý z nich má na svém kontě prozatím jeden Hole in one. Tak jim všem držme palce!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient