Chcete si pořídit Meccaniche Veneziane či jiné hodinky? Ty nejlepší modely najdete v Hodinkovně

Hodinkovna je internetový obchod, zabývající se prodejem náramkových hodinek. Ideální místo pro výběr kvalitních hodinek, pro muže i ženy. Prodává známé značky i prémiové produkty, včetně chytrých hodinek. Elegantní modely v klasickém stylu, ale také moderní technologie s rozmanitými funkcemi ve sportovním či lifestylovém stylu.

Hodinkovna moderní obchod

V internetovém obchodě Hodinkovna najdete hodinky mnoha značek. G-Shock, Festina, Tissot, Orient Star, Certina nebo Versace a mnoho dalších, které vás zaujmou svým originálním designem i kvalitou. Pro ženy je připravena jarní kolekce s elegantními květinami, krystaly Swarovski, safíry, v keramickém stylu či s otevřeným srdcem. Sportovní s GPS, plavecké, fitness nebo na solární pohon. Hodinky pro ženy jsou vyvedeny v příjemných barvách.

Pánské hodinky nabízejí to pravé pro moderního muže. Stylové, elegantní i se safírem, včetně pilotních, pro ty, kteří chtějí udělat dojem. Pro muže milující sport a adrenalin jsou v nabídce hodinky vojenského stylu s chronografem, tachymetrem a zcela vodotěsné. Taktické hodinky hodící se outdoor aktivity odolné proti poškrábání z nerezové oceli mají vodotěsnost až do 500 metrů.

Chytré hodinky

Chytré hodinky jsou vybaveny systémem Smartwatch, který je propojen se smartphonem. Hlídají zdravotní stav majitele a také komunikaci. Oznámení ze sociálních medií, příchozí SMS a ukládají velké množství hudby či spravují multimediální knihovnu uloženou v mobilním telefonu.

Mají mnoho sportovních funkcí, které počítají kroky, tepovou frekvenci a také zabudovanou GPS. Dalšími skvělými funkcemi je barometr, teploměr, výškoměr a bouřkový alarm. Mají stylový a módní vzhled. Jsou vyvedeny v ležérním stylu a doplněny dekorativními pouzdry.

Snadný nákup a rychlé dodání

Internetový obchod Hodinkovna je moderní prodejna s náramkovými hodinkami, která je oblíbená také v zahraničí. Sídlí ve Varšavě a dodává hodinky i do České republiky. Náš školený tým vám poradí s výběrem hodinek, které jsou ty pravé pro vás. Samozřejmostí je rychlé dodání a péče o každého klienta zvlášť.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient