Půjčka pro živnostníky je dostupná širokému spektru zájemců

Nezáleží na oboru, ale ani na tom, jestli jste stále ještě na začátku kariéry. Krátkodobý úvěr je dostupný všem, kdo prokáží několik základních skutečností – jste OSVČ, máte svůj bankovní účet, potom je prakticky jisté, že bude všechno schváleno k vaší spokojenosti. Bez ručitele nebo hmotných zástav, tedy maximálně jednoduše. Dlouhé čekání, jako například na úřadech, zde tedy rozhodně nezažijete! V dnešní době, kdy je možné řadu věcí vyřídit online, by to určitě bylo zcela nemístné.

Až dvacet tisíc úplně na cokoliv

Není třeba cokoliv vysvětlovat, sbírat razítka, dokládat záruky a podobné věci. Je to právě naopak, půjčka pro živnostníky je maximálně jednoduchá. Začíná na pěti tisících korunách, maximální částka, o které lze jednat, pak činí dvacet tisícovek. A na co může posloužit? Tušíte správně, naprosto na vše, co si zamanete.

  • Elektronika, s níž budete pracovat v kanceláři. Nebo rychlovarná konvice do firemní kuchyně.
  • Investice do reklamy, kterou každý živnostník opravdu potřebuje – je nutné dát o sobě vědět!
  • Vybavení provozovny nábytkem nebo základní věci do dílny, od brusky a frézy až po sekačku.

Bez otázek a složitých podmínek

Půjčka pro podnikatele se na nic neptá a potřebuje si jen ověřit totožnost a základní náležitosti. Žadatel musí prokázat, že je OSVČ – postačí k tomu uvedení jeho IČ. Peníze přitom lze použít už do deseti minut od schválení žádosti, převod na účet žadatele je skutečně instantní. Klasik sice praví, že není kam spěchat, ale pokud budete moci financovat své podnikání ještě dnes a zaplatit reklamu nebo nezbytné vybavení, tím spíše potom uspějete v silné konkurenci. Nikdo se nebude ptát na konkrétní účel a připraveno je až dvacet tisíc, to jsou hned dva důvody, proč na podobnou nabídku jednoduše kývnout, zvláště pokud nemáte rádi úřední formality.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient