Kurzy permanentního make-upu – na co se těšit a co z toho budete mít

Rádi byste si rozšířili obzory a nabídli svým klientkám víc? Zkuste kurzy permanentního make-upu! Kontinuální vzdělávání a sledování nových trendů je důležité pro každý obor, kosmetiku nevyjímaje. Přečtěte si, v čem tkví hlavní benefity permanentního líčení a proč se jedná o čím dál tím více poptávanou službu. V tomto článku se navíc dozvíte, jak takový kurz probíhá a co si z něj odnesete. Pokud se kosmetikou živíte nebo vás tento obor zajímá, pak se pusťte do čtení.

Kurzy permanentního make-upu pro pokročilé kosmetičky

Pro to, abyste mohli nabízet služby permanentního líčení, je zapotřebí nejprve získat potřebné vzdělání a v ideálním případě také osvědčení. Kurzy tohoto typu jsou určeny zejména pro specialisty, kteří už mají dostatečné zkušenosti s klasickými kosmetickými metodami a rádi by se naučili něco nového. Školení však ocení také dámy a pánové, kteří již určitou praxi v tomto směru získali, ale chtějí si doplnit své znalosti o další konkrétní techniku, jako je například metoda pudrového obočí.

Proč se zaměřit na permanentní make-up

Mnoho žen touží vypadat přitažlivě a upraveně za jakýchkoliv okolností. Dočasné líčení s sebou nese mnoho úskalí, a proto se stal permanentní make-up vyhledávanou službou kosmetických salonů. Díky jeho výhodám jsou klientky ochotné investovat do zákroku více peněz. Z toho důvodu nabízejí tento druh služeb nejlepší salony v České republice i ve světě. Nejlákavější benefity, které si zákaznice díky této moderní metodě odnáší, jsou:

  • Úspora času – klientka se nemusí starat o každodenní líčení.
  • Stálost za každého počasí – nerozteče v dešti ani při vysokých teplotách.
  • Dokonalý vzhled při vyšší fyzické zátěži – i při sportu či jiné fyzicky náročné aktivitě vypadají zákaznice jako čerstvě nalíčené.

Jaký program vás čeká

Kurzy mohou probíhat několika způsoby, podle toho, jak intenzivní variantu si vyberete. Můžete si vybrat dlouhodobý kurz, který trvá několik týdnů či víkendů. Nejpraktičtějším řešením je však krátký dvou nebo třídenní kurz. Jedná se o intenzivní výuku, kdy se naučíte vše, co potřebujete, během pár dnů. V průběhu výuky si osvojíte:

  • Správné držení ruky
  • Techniku a práci s nástroji
  • Nastavení intenzity a hloubky barev

Kosmetická výuka bývá většinou rozdělena zvlášť na teoretickou a praktickou část. V teorii se dozvíte všechny důležité informace o barvách a jejich použití, stejně jako o vhodném držení rukou. Seznámíte se s nejčastějšími chybami, které kosmetičky dělají, a naučíte se, jak se jich vyvarovat. V praxi vám pak lektor předvede, jak danou techniku aplikovat na zákaznici a nakonec si ji také sami vyzkoušíte na modelce.

Co si z kurzu odnesete

Profesionální kosmetické kurzy vybírejte mimo jiné podle toho, zda na jejich konci získáte osvědčení nebo certifikát. Každá klientka se objedná raději ke specialistovi, který může svou praxi a absolvovaná školení nějak prokázat. Kromě certifikátu získáte především nové zkušenosti a kompetence, díky nimž zvýšíte svou kvalifikaci a tím i prestiž vašeho salonu.

Právě jste dokončili první krok k získání nových klientů! Získali jste všechny potřebné informace o tom, co obnášejí intenzivní krátkodobé kurzy permanentního make-upu. Zjistili jste, jaké výhody vaším klientkám tato služba přinese. Víte, pro koho jsou tato školení určena, jak probíhají a co na jejich konci získáte. Teď už zbývá se jen na kurz objednat, abyste osvěžili své podnikání.

A jaký názor máte na tento druh líčení vy? Absolvovali jste již podobný kurz nebo zůstáváte věrni klasice? Budeme rádi, když nám své názory a zkušenosti sdělíte v komentářích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient