RCH6 – kapesní přítel mechanika

RCH6 – kapesní přítel mechanika

Velikostí akorát do ruky nebo jako „čelovka“ – seznamte se s nejnovější pracovní baterkou značky Philips.

Málokterý produkt je tak přelomový jako lampa RCH6, jejíž jedinečná konstrukce je odpovědí na potřeby mechaniků. Pracovníci dílen se každodenně musí dostat do úzkých prostor v útrobách vozů. I ta nejlepší svítilna zavěšená pod kapotou auta nedokáže zaručit dostatečné osvětlení, a proto potřebuje mechanik další zdroj světla. RCH6 se vejde do ruky a je možné ji zasunout kamkoliv, kam je možné dosáhnout rukou nebo ji upevnit na kovový povrch pomocí magnetu zabudovaného v zadní straně baterky. Pokud člověk potřebuje mít volné obě ruce, stačí použít přiložený pás a upevnit si baterku na čelo.

To je velmi výhodné řešení, protože je těžké manipulovat se západkami v pracovních rukavicích. Baterku upevněnou na hlavě je navíc možné ještě natočit až o 90°. I přes svou malou velikost se nemusíte bát, že byste baterku RCH6 ztratili – k jejímu nalezení slouží červená dioda „find me“.

Šířka proudu světla vydávaného baterkou RCH6 je 90 stupňů a síla světelného paprsku je 70 nebo 130 lumenů podle nastaveného modu. Baterka má zabudovaný akumulátor, který vystačí na 4,5 hodiny práce v modu Eco a na jehož dobití stačí pouhá hodina připojení přes USB konektor. Akumulátor bez problémů vydrží 1500 dobíjení, zatímco některé akumulátory na trhu mají životnost sotva 300 dobíjení.

Stejně jako další pracovní baterky značky Philips je konstrukce RCH6 odolná proti nárazům (třída IK07), proti prachu a vodě nebo ropným zplodinám, kterým se člověk při práci v dílně nevyhne.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient