Sázíte na tenis? Zvyšte si kurz na svého favorita!

Kurzové sázení je v poslední době hodně populární, ať už se zaměřením na tenis, fotbal nebo jiné sporty. Každý si prostě najde to, co ho baví sledovat a v čem se vyzná. Jenže mít rád daný sport nestačí. Kdo chce vydělávat, musí se vyrovnat se základními pojmy a naučit se ziskové taktiky.

Kurzové sázení je tak trochu dovednost jako každá jiná. Chcete-li v něm být dobří, je potřeba se vzdělávat a získané informace ověřovat prakticky. Problémem je, že málokdo se nezištně podělí o své fungující taktiky, a tak není úplně snadné takové informace získat.

Využijte informace z 1x2tip

Ojedinělou šanci nabízí všem svým čtenářům časopis 1x2tip. Je určený pro muže sázkaře, ať už začínají, nebo se v oblastí sázení pohybují nějakou dobu. Každý měsíc přináší rady, tipy, triky, předpovědi, domněnky, fakta a rozhovory se zkušenými sázkaři. Jednotlivá témata rozebírá pěkně bez obalu a polopaticky, takže je pochopí i začátečníci. To si ostatně můžete ověřit na následující ukázce, která se zabývá sázením na tenis a zvyšováním kurzu favorita.

Jak si zvýšit kurz na svého favorita

Jako ukázku článku z časopisu 1x2tip vybíráme jednu dobrou radu pro tenisové sázkaře. Jde o číslo Květen 2014.

DOBRÁ RADA – zvýšení kurzu na tenisového favorita

Začnu trochu opačně, protože nejsem příznivcem malých kurzů na favority a tento článek je věnován právě sázkařům, kteří sází na tenisové favority s kurzy cca 1.05 – 1.90 v zápasech, které se hrají na 2 vítězné sety. 

Má rada ukazuje jednoduchý systém sázek, kdy si můžete svůj kurz na favorita zvýšit. Ale samozřejmě je zde neoblíbené „něco za něco“.

 

Hlavní princip této mé rady spočívá v tom, že si tip na tenisového favorita rozdělíte na přesný výsledek 2:0 a 2:1. Tím bude splněna podmínka, že skutečně sázíte na svého tenisového favorita = vyhraje zápas. Skreč by měla být vyhodnocena z pohledu přesného poměru setů jako VOID u všech sázkových kanceláří.

Na vás bude rozhodnutí, jak moc svému tenisovému favoritovi věříte nebo máte obavu, že prohraje jeden set. Každopádně prohra favorita znamená vaši prohru.

Než abych složitě textově popisoval, ukážu to na čtyřech různých příkladech. Bude nutné využívat nejvyšší dostupné kurzy z různých sázkových kanceláří.

(Pozn. na screenech mohou být odlišné kurzy od textově uváděných z důvodu odlišného času vytvoření screenu)

 

  1. příklad – kurz 1,34 na favorita

 

Je vypsaný zápas Wickmayer – Cadantu (7.4.2014 18:00)

– nejvyšší kurz na favorita je 1.34 (Fortuna)

– nejvyšší kurz na přesný výsledek 2:0 je 1.86 (Betfair)

– nejvyšší kurz na přesný výsledek 2:1 je 4.33 (Ladbrokes)

– na sázku máme 1000 Kč.

Klasická sázka na výhru Wickmayer = 1.34 * 1000 Kč = 1340 Kč = 340 Kč čistý zisk

 

Více věříme ve výsledek 2:0 a vklad 1000 Kč si rozdělíme následovně

Přesný výsledek 2:1 v kurzu 4.33 = sázka 230,95 Kč * 4.33 = 1000 Kč = čistý zisk nula

Přesný výsledek 2:0 v kurzu 1.86 = sázka 769,05 Kč * 1.86 = 1430,43 Kč = čistý zisk 430,43 Kč

 

Více věříme ve výsledek 2:1 a vklad 1000 Kč si rozdělíme následovně

Přesný výsledek 2:0 v kurzu 1.86 = sázka 537,64 Kč * 1.86 = 1000 Kč = čistý zisk nula

Přesný výsledek 2:1 v kurzu 4.33 = sázka 462,36 Kč * 4.33 = 2002 Kč = čistý zisk 1002 Kč

Co na takové rady říkáte?

Víte o této možnosti, nebo jste o ní nikdy neslyšeli? Časopis 1x2tip je takových rad plný. Zaměřuje se všeobecně na kurzové sázení, ale přináší i tipy pro konkrétní sporty. Čtenáři si jej nemohou vynachválit, vždy se těší zejména na rozhovory se zkušenými sázkaři, odkazy na zajímavé stránky a školu sázení. Někteří si elektronickou verzi časopisu tisknou a používají ji jako učebnici. O tom si můžete přečíst v referencích čtenářů.

Výjimečný časopis pro všechny sázkaře

Časopis 1x2tip je svým pojetím rozhodně výjimečný. Je to taková sázka na jistotu, pokud se chcete v sázení někam posunout. Cena vás nejspíš také velmi potěší – prodává se od 10 Kč za jedno číslo. Seženete ho v sázkařském e-shopu Betting-shop.eu, vydává se bohužel jenom elektronicky. Na druhou stranu není problém si jej vytisknout a elektronicky si jej zase snadno vezmete s sebou kamkoliv.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient