Kde sehnat značkový kombinovaný kočárek za rozumnou cenu?

Sháníte kvalitní kočárek od ověřeného výrobce? Zároveň nevidíte důvod, proč byste za něj měli utrácet desítky tisíc? Celou trojkombinaci s korbičkou, sporťákem i autosedačkou můžete mít za přijatelnou cenu, se zárukou a servisem. K moderním kočárkům lze dokoupit i nezbytné doplňky, jako jsou fusak pro dítě a rukávník pro maminku do zimy, některé ovšem získáte už s koupí kočárku anebo se slevou. Dopřejte sobě i vašemu miminku komfort za každého počasí, jde to i levně.

Kočárek pro miminko i odrostlé batole_files_variant_variant_13148967-jpg_280_280

Jestliže vybíráte svůj první kočárek a nevyznáte se v široké nabídce různých typů a kombinací, promyslete si, zda si rovnou nekoupit trojkombinaci. Kombinované kočárky mají tu výhodu, že „rostou“ spolu s dítětem. Přesněji řečeno, korbičku využijete pro kojence a když miminko povyroste a naučí se sedět, posadíte ho do sporťáku. Kromě korby a sportovní části bývá součástí kombinovaného kočárku i autosedačka, ale pozor! Někdy je potřeba si ji od výrobce nechat přiobjednat. Tak jako tak, pokud natrefíte v obchodě na snovou trojkombinaci, máte na tři roky vystaráno.

Značkové a levné

Známou značkou kvalitních kombinovaných kočárků je například polský výrobce Firkon s tradicí od roku 1987. Kočárky Firkon splňují bezpečností normy EU, mají dlouhou životnost a jejich cena je oproti jiným značkám podstatně „lidovější“, seženete je za méně než deset tisíc korun. Jen o málo _files_variant_variant_13178444-jpg_280_280dražší jsou stejně kvalitní polské kočárky Camarelo, které mají lehčí konstrukci, nafukovací otočná kola s aretací, bývají prostorné a patří k nejprodávanějším.

Stoprocentně česká výroba

Pokud dáte vždy raději přednost českým výrobcům, známou českou značkou kočárků je firma Patron Bohemia navazující od r. 1999 na výrobu klasických českých kočárků v Mělníku. Kočárky Patron nabízí firma v podobě celých setů (kombinací s možností dokoupení autosedačky) nebo si rodič může svou ideální kombinaci volně sestavit z jednotlivých dílů – korbičky, sporťáku, autosedačky – jež jsou zcela kompatibilní a barevně sladitelné. Patron umožňuje za zvýhodněnou cenu zakoupit i celý kočárkový set z limitované edice. Možná čeká právě na vás!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient