Servis všech značek

Autoservis České Budějovice – FALA s.r.o. nabízí svým zákazníkům prvotřídní služby. V příštím roce oslaví již 20. výročí od svého založení, a proto disponuje svými bohatými zkušenostmi. Na založení této společnosti se podíleli Vladimír Křenk a František Václavek, kteří od té doby přizvali do svého týmu dalších 8 odborníků. Firma poskytuje kompletní servis aut včetně bezplatného poradenství na profesionální úrovni.

Speciální nabídka pro zákazníky

Dlouhodobým cílem této společnosti je spokojenost i náročného zákazníka, a proto jsou veškeré zakázky zhotovovány s ohledem na jeho přání a možnosti. Firma je schopna obstarat běžnou údržbu, kontrolu i náročné opravy. Jelikož je kvalita pro tento podnik zásadou, veškerý sortiment je přijímán pouze od prověřených dodavatelů. Náhradní díly pro vozidla jsou odebírány od firmy Elit a.s., která je na základě dlouhodobé spolupráce partnerem tohoto autoservisu.

Výměna a přezutí pneumatikgirl-346258_640

Pro maximální komfort klienta byl v rámci kompletního servisu založen i pneuservis České Budějovice, kde vyměňují a řádně kalibrují přezutí na letní či zimní pneumatiky. Právě zde se nachází specializovaná dílna, která je vybavena nejmodernější technikou. Veškeré objednávky jsou díky příslušnému zařízení hotové během pár minut. Při každé koupi nových pneumatik na vás navíc čekají výrazné slevy. V případě zájmu můžete kdykoliv využít odborné konzultace se specialisty.

Maximální péče zásadou

Autolakovna České Budějovice je řádně připravena na požadavky každého spotřebitele. Ať už potřebujete pomoci v případě nehody či běžnou pravidelnou prohlídku, zde vám bude poskytnuta jedinečná péče o váš vůz. Provozovna této autolakovny disponuje profesionálním lakovacím boxem, který absolutně eliminuje zanesení prachu či nečistot. Vybírat můžete ze široké škály barev a lesků, čímž docílíte originálního designu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient