Skvělé stipendijní možnosti pro špičkové MBA online studium – přihlášky nyní

Skvělé stipendijní možnosti pro špičkové MBA online studium – přihlášky nyní

Silné propojení s podnikatelským sektorem umožňuje MCI – Management Center Innsbruck finančně podpořit studenty z celého světa

Vysoká škola MCI Management Center Innsbruck si vybudovala vynikající pověst na mezinárodní univerzitní scéně s ohledem na špičkovou kvalitu výuky a studijní servis. 3,000 studentů z celého světa, 1,000 renomovaných vysokoškolských pedagogů, 200 partnerských univerzit (společné programy mimo jiné s UK či VŠE), špičková umístění v žebříčku vysokých škol, četná ocenění jako např. Austrian TOP University 2015 či prémiová pečeť FIBAA – Foundation for International Business Administration Accreditation, to vše dělá z vysoké školy MCI vyhledávaného partnera pro vzdělávání vedoucích pracovníků. MCI nabízí kromě specializovaných manažerských programů a individuálních firemních kurzů bakalářské a magisterské programy z oblasti ekonomiky, společnosti a technologií.

„Manage globally – learn differently“, to je motto vysoké školy Management Center Innsbruck (MCI) pro její studijní program MBA v oboru mezinárodního obchodu, vedený kompletně v anglickém jazyce, který začal na podzim roku 2016. Cílem tohoto programu pro manažery je podporovat slučitelnost práce, rodiny a studia. Program Executive Master je součástí konzistentní strategie inovace, internacionalizace a online spolupráce vysoké školy MCI – The Entrepreneurial School®. Flexibilní koncept učení Blended Learning kombinuje s pomocí nejnovějších interaktivních médií .online moduly (synchronní, t.j. přímé spojení s učiteli a ostatními studenty v reálném čase), moduly s osobní účastí (na akademické půdě) a individuální (asynchronní) fáze online práce a učení.

Program MBA zohledňuje specifické studijní cíle a potřeby studentů. Inovativní didaktický koncept umožňuje studentům, aby se sami rozhodli, kdy a hlavně kde chtějí pracovat a učit se s podporou multimédií. Interaktivní design a praktická orientace jsou základními vlastnostmi programu MBA. MBA program je založen na rozsáhlém know-how MCI v oblasti designu a implementace moderních formátů smíšeného studia – Blended learning. Tento koncept nemá nic společného s klasickým dálkovým studiem.

Studium obsahuje deset modulů, tématický fokus leží v oblastech: Global a Strategic Management, Entrepreneurship, Leadership a Innovation.

Další výhodu pro studenty od podzimu 2016 představuje double degree opce s prestižní Royal Roads University ve Vancouveru v Kanadě. Díky prezenčnímu a online modulu na této špičkové univerzitě mohou studenti navíc získat i titul Master in Global Management.

MCI prosazuje již řadu let strategii digitalizace vysoškolského studia. Rektor Andreas Altman zdůrazňuje: „Změny, které s sebou digitalizace přínáší, nesmí vysoké školy chápat jako překážku ale jako šanci. MCI si v posledních letech vybudovalo silnou pozici a s programem MBA online nastavilo mezinárodní kvalitativní laťku.“

Díky svému konceptu podnikatelské univerzity se MCI může opřít o silné propojení s podnikatelským sektorem a špičkovými akademickými institucemi. Toto spojení umožňuje MCI – Management Center Innsbruck finančně podpořit motivované studenty z celého světa pomocí prvotřídních stipendijních možnostech. Tito studenti, plánující svůj kariérní růst, se mohou ucházet o European Digital Scholarship neboGlobal Scholarship

Další informace:

www.mci.edu/mba-online

Uzávěrky přihlášek pro stipendium:

www.mci.edu/scholarships-mba-online

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient