Společnost Fleetmatics zveřejní 24. února 2016 své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí

Fleetmatics Group PLC (index NYSE:FLTX), přední globální poskytovatel softwarových řešení (SaaS) pro správu vozového parku a mobilních pracovních sil ve firmách všech velikostí, které se zabývají poskytováním služeb, dnes oznámila, že ve středu 24. února 2016 po uzavření obchodování na burze, zveřejní své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2015. Členové manažerského týmu společnosti uspořádají naživo přenášený konferenční hovor a webové vysílání, a to 24. února 2016 od 17:00 východoamerického času za účelem diskuze o finančních výsledcích společnosti a také o výhledu vedení společnosti na další období.

Pro přístup ke konferenčnímu hovoru z USA vytočte číslo 1.800.553.5275 a zadejte přístupové heslo „FLTX“. Pro přístup ke konferenčnímu hovoru ze zemí mimo USA vytočte číslo +1.612.332.0725 a zadejte přístupové heslo „FLTX“.

Konferenční hovor bude simultánně přenášen po internetu a je možné ho zhlédnout v sekci pro investory na firemních webových stránkách – http://ir.fleetmatics.com.

Záznam konferenčního hovoru bude k dispozici zhruba dvě hodiny po jeho skončení, a to na telefonních číslech 1.800.475.6701 nebo +1.320.365.3844, po zadání přístupového hesla 382547 nebo na webových stránkách společnosti, v sekci pro investory.

O společnosti Fleetmatics Group PLC

Fleetmatics Group PLC (index NYSE:FLTX) je přední globální poskytovatel softwarových řešení (SaaS) pro správu vozového parku a mobilních pracovních sil ve firmách všech velikostí. Naše řešení umožňují firmám vypořádat se s problémy spojenými se správou vozového parku a zvyšovat produktivitu svých mobilních pracovních sil díky informacím v reálném čase a díky informacím o minulých i současných trendech. Cenově příznivá, intuitivní řešení firmy Fleetmatics Group pro správu vozového parku nabízí možnost sledování aktuálního umístění vozidla, spotřeby paliva, rychlosti a počtu ujetých kilometrů. Navíc toto řešení přináší provozovatelům řadu dalších užitečných informací o uživatelích vozidel, které firmám umožňují snížit provozní a kapitálové náklady a současně zvýšit tržby. Integrované řešení pro správu vozového parku nabízí další možnosti úspor díky lepšímu řízení pracovních sil a umožňuje odpovědným pracovníkům urychlit dokončení jednotlivých projektů a to od předložení cenové nabídky až do zaplacení. K 30. září 2015 měla firma Fleetmatics zhruba 31 tisíc zákazníků, kteří v systému pro správu vozového parku spravují zhruba 655 tisíc vozidel. Společnost Fleetmatics používá a i nadále hodlá využívat sekci pro investory na svých webových stránkách jako prostředek ke zveřejňování neveřejných informací a také jako prostředek pro plnění svých povinností o poskytování informací v souladu s předpisy finančního úřadu. Více informací o společnosti Fleetmatics najdete na webových stránkáchwww.fleetmatics.com.

Přečtěte si zdrojovou verzi tohoto článku na webu businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/160104005341/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient