Společnost GlobalLogic převzala REC Global a posílila pozici lídra vývoje softwarových produktů

Převzetí rozšiřuje působnost GlobalLogic na evropském trhu a posiluje možnosti vývoje vestavěného softwaru

GlobalLogic, přední společnost zaměřená na projektování a vývoj digitálních produktů, dnes oznámila převzetí společnosti REC Global, lídra ve velmi žádané oblasti vestavěného softwaru se sídlem v Polsku. Toto převzetí rozšiřuje působnost společnosti GlobalLogic v Evropě a umožňuje jí poskytovat zákazníkům z celého světa ještě sofistikovanější projektová a technická řešení. Tento krok staví společnost GlobalLogic do pozice jednoho z největších poskytovatelů služeb softwarového inženýrství v zemích střední a východní Evropy, rozšiřuje schopnosti společnosti v oblasti specializovaného inženýrství a také poskytuje lepší přístup k širším evropským trhům.

REC Global je společností softwarového inženýrství, která celosvětově poskytuje společnostem služby výzkumu a vývoje softwaru, zakázkových softwarových řešení a poradenství. Tato společnost se specializuje na projektování vestavěných systémů a zakázkových softwarových řešení pro zákazníky z různých odvětví průmyslu, včetně automobilového, telekomunikací a průmyslové automatizace. Tyto služby jsou stále více žádané díky rozsáhlým transformacím, které společnosti všech oborů podstupují v oblasti zaměření na softwarové produkty. Vývoj vestavěného softwaru je klíčovou součástí celé škály produktů, včetně internetu věcí (IoT), softwaru pro čipové sady, aplikací rozhraní člověk/stroj (Human Machine Interface – HMI), automobilových a mnoha dalších. Společnost REC provozuje centra výzkumu a vývoje v Polsku, na Slovensku a v Chorvatsku a zaměstnává tým více než 500 vysoce kvalifikovaných techniků.

„Zakladatelé společnosti REC a její vedení vybudovali úctyhodnou platformu s širokými schopnostmi v oblasti produktového inženýrství a dlouhým, rozšiřujícím se seznamem partnerství s klienty světové třídy,“ uvedl Shashank Samant, generální ředitel společnosti GlobalLogic. „Důvěryhodnost a specializace společnosti REC nám umožní rozšíření různorodosti naší nabídky a zaměření na vznikající potřeby zákazníků v nové softwarové ekonomice. Jsme opravdu velmi rádi, že se na tuto cestu vydáváme s dobrými lidmi společnosti REC.“

„Partnerství se značkou, jako je GlobalLogic, otevírá společnosti REC celou řadu nových příležitostí, dává nám větší možnosti projektování a vývoje v Evropě a zároveň poskytuje přístup k novým trhům a zákazníkům na celém světě,“ uvedl Krzysztof Kulinski, generální ředitel společnosti REC Global. „Naším cílem vždy bylo využít našich schopností ke spolupráci s nejinovativnějšími značkami na celém světě. S nadšením očekáváme tento krok ve vývoji naší společnosti, nyní již jako součást rodiny GlobalLogic.“

O společnosti GlobalLogic

Společnost GlobalLogic je jedničkou v poskytování služeb vývoje produktů s plnou životností, která využívá vysoké odbornosti v dané oblasti spolu se zkušenostmi z různých průmyslových odvětví pro spojení výrobců s trhy na celém světě. S využitím přehledu získaného při práci s inovačními produkty a průraznými technologiemi, spolupracujeme se zákazníky a ukazujeme, jak se strategický výzkum a vývoj mohou stát nástrojem k utváření jejich budoucnosti. Společnost GlobalLogic se sídlem v USA provozuje projekční a technická centra na celém světě a přináší výhody spojené s celosvětovou působností zákazníkům z oblasti digitálních médií, elektroniky, zdravotní péče, infrastruktury, financí, maloobchodu a telekomunikace.

GlobalLogic je obchodní značkou společnosti GlobalLogic. Všechny ostatní názvy značek, produktů nebo služeb jsou nebo mohou být obchodními značkami jejich příslušných majitelů.

O společnosti REC Global

REC Global je společností softwarového inženýrství, která celosvětově poskytuje společnostem služby výzkumu a vývoje softwaru, zakázkových softwarových řešení a poradenství. Společnost REC Global provozuje centra výzkumu a vývoje v Polsku, na Slovensku a v Chorvatsku, zaměstnává tým více než 500 vysoce kvalifikovaných techniků a obsluhuje náročné klienty různých průmyslových odvětví, včetně automobilového, námořního, polovodičů, internetu věcí (IoT), komunikace stroj/stroj (Machine to Machine – M2M), průmyslové automatizace, telekomunikací, bezpečnosti a řešení pro podnikovou internetovou a mobilní komunikaci.

KONTAKT: Shane Brentham, +1.415.901.6375, s.brentham@globallogic.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient