Spolupráce na vývoji rostlinných léků

Společnosti HSRx Biopharmaceutical a Thorne Research budou spolupracovat na vývoji rostlinných léků

Rostlinné léky míří do kategorie léků s miliardovým obratem

HSRx Biopharmaceutical, přední společnost vyvíjející polyfunkční léky pro infekční onemocnění a onemocnění spojená se stárnutím a životním stylem, aThorne Research, Inc., přední individualizovaná zdravotnická společnost, dnes oznámily, že podepsaly vzájemnou dohodu o vývoji, udělování licencí a distribuci rostlinných léků a doplňků stravy.

 

„Tato společná iniciativa bude nejdříve zaměřena na vývoj a rychlé rozšíření prvotřídních rostlinných léků schválených dle směrnic amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), na dvě významné nenaplněné potřeby v oblasti infekčních onemocnění,“ uvedl Thomas Sullivan, Jr, generální ředitel společnosti HSRx. Celková poptávka po těchto dvou řešeních by podle odhadů měla na americkém trhu překročit částku 2 miliard USD.

Předklinické studie bezpečnosti a účinnosti při použití u lidí již byly provedeny pro zcela vyvinuté sloučeniny potravinových rostlinných léků společnosti HSRx, které jsou přihlášeny k patentové ochraně, pro dvě zmíněná onemocnění. Společnost Thorne Research, která má podepsanou dohodu o spolupráci na vývoji s klinikou Mayo Clinic, bude pokračovat ve vývoji rostlinných léků zahájením klinických studií a následným procesem schvalování ze strany úřad FDA. Paul Jacobson, generální ředitel společnosti Thorne Research, řekl: „Závazkem společnosti Thorne Research je poskytnout zdravotnickým pracovníkům bezpečné a účinné rostlinné produkty pro dobro pacientů na celém světě. Naše spolupráce se společností HSRx toto úsilí významným způsobem posiluje.“

Patentovaná technologie společnosti HSRx identifikuje v potravinových produktech a rostlinných složkách bioaktivní výživné látky, které vykazují účinnost při specifických onemocněních. Společnost HSRx také pomocí genomiky, proteomiky a metabolomiky stanovuje molekulární postupy a mechanismy využívané bioaktivními výživnými látkami s ohledem na zdravotní přínos. Společnost HSRx během výroby a zpracování důkladně monitoruje kvalitu a čistotu. Její patentovaný program sledování bezpečnosti je schopen testovat přítomnost více než 1 400 chemických kontaminantů, což představuje nejsofistikovanější a nejpřísnější kontrolu kvality v oblasti zdravotnických přípravků.

„Společnost HSRx je schopna prokázat konzistenci biologických výsledků u všech vzorků jejích patentovaných sloučenin, což eliminuje problém nekonzistentnosti šarží, který úřad FDA stále považoval za hlavní nedostatek u produktů na rostlinné bázi,“poznamenal Sullivan. „Naše spolupráce se společností Thorne Research představuje vznik nového lídra ve vývoji rostlinných léků. Společně máme vědu, talent, výrobní kapacity a věrnost značce, které nám zajistí výjimečný úspěch.“

O společnosti Thorne Research, Inc.

Thorne Research je personalizovaná zdravotnická společnost, která se zaměřuje na zlepšení individuálních výsledků prostřednictvím vědy a techniky. Společnost Thorne Research byla po 30 let lídrem v oblasti poskytování klinicky ověřených a vysoce kvalitních přírodních produktů, včetně základních vitaminů a minerálů, doplňků stravy s terapeutickými účinky a brzy k nim připojí zdravotnické potraviny a rostlinné léky. Díky využití nejmodernějšího výzkumu a personalizovaných dat dceřiné společnosti WellnessFX nabízí společnost Thorne Research personalizovaná preventivní zdravotnická řešení pro praktické lékaře a jejich pacienty. Společnost Thorne Research je majoritním akcionářem společnosti WellnessFX, individuální wellness společnosti se sídlem v San Francisku, poskytující domácí testování a doporučení postupu podle analýzy krve, genetiky a mikrobiomů.

Společnost Thorne Research sídlí v New Yorku, výrobní prostory se nacházejí v Sandpoint ve státě Idaho. Více informací o společnosti Thorne Research naleznete na stránkách Thorne.com.

O společnosti HSRx Biopharmaceutical

HSRx Biopharmaceutical je biofarmaceutická společnost se sídlem v Arizoně, která je lídrem ve vývoji polyfunkčních léčiv, což je novinka v léčebných postupech pro léčbu drogové závislosti. Kombinovaná léčiva společnosti HSRx se ojedinělým způsobem zaměřují na molekulární cíle vícero onemocnění, nejen na jednotlivé molekulární cíle, jako je tomu u současných léčebných postupů, a při výrobě léčiv se zaměřují na léčbu celkového onemocnění, nikoliv na jejich jednotlivé symptomy. Je klinicky prokázáno, že tato ústně podávaná polyfunkční látka zajišťuje bezpečnější a účinnější léčbu mnoha chronických a infekčních onemocnění. Společnost HSRx využívá k identifikaci a zachycení léčivých polyfunkčních živin v potravinách se statusem GRAS patentovanou technologii, kombinuje tyto patentované sloučeniny s předními generickými léky, které jsou schváleny úřadem FDA, a vytváří tak nové vysoce účinné kombinované léky s dlouhou platností patentu. V klinických studiích, jejichž cílem bylo porovnat bezpečnost a účinnost kombinace léků HSRx s bezpečností a účinností současných předních generických léčebných postupů drogové závislosti, prokázaly polyfunkční kombinace léků HSRx daleko vyšší účinnost s omezeným počtem nežádoucích účinků. Kombinované léky společnosti HSRx poskytují zdravotnickým odborníkům a jejich pacientům nové terapie pro léčbu drogové závislosti, které nabízejí polyfunkční řešení potřebná pro mnoho složitých onemocnění spojených se stárnutím obyvatelstva a životním stylem. Více informací je k dispozici na stránkách HSRxBiopharmaceutical.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient