Stěhování bez potíží zajistí Pražské stěhovací služby

Přesun nábytku a ostatních předmětů v rámci stěhování je z logistického hlediska vždy poměrně náročnou záležitostí. Zejména v okamžiku, kdy se snažíte si vše zařídit svépomocí. Proč se ale zbytečně namáhat, kdy lze využít renomované stěhovací služby? V Praze tuto činnost nabízí společnost PSS – Pražské stěhovací služby.

Stěhovací služba funguje 24 hodin denně

Firma působí na trhu již od roku 2003, za více než 14 let pomohla stovkám rodin a firem přestěhovat se do nových prostor. Oproti mnoha jiným konkurenčním společnostem nabízí komplexní služby. Ocenit můžete třeba fakt, že funguje nonstop. Pokud vás tedy tlačí čas a nemáte možnost stěhování provést přes den, klidně se lze domluvit na večerních či nočních hodinách.

Cenu se dozvíte předem

Stěhování levně se dá zařídit i s pomocí profesionálů. Firma PSS vám celkovou cenu vyčíslí ihned na začátku spolupráce, abyste přesně věděli, kolik za celou akci zaplatíte.

Kromě samotného odvozu nábytku v moderních stěhovacích vozech je možné si domluvit také demontáž a následnou montáž vašeho vybavení, které převážíte. PSS – Pražské stěhovací služby dále nabízí i balení věcí a jejich důkladné zajištění proti případnému poškození. Nikdy samozřejmě nemáte stoprocentní jistotu, že se nic nerozbije. Právě z tohoto důvodu Pražské stěhovací služby v rámci stěhování bytů a kanceláří poskytují možnost pojištění předmětů.

Po Praze neplatíte za dopravu

Firma působí zejména v Praze, kde garantuje dopravu zdarma. Jejích služeb však můžete využít klidně i tehdy, stěhujete-li se do jiného města, případně třeba do zahraničí.

Většina stěhovacích firem si bere příplatky za snášení a vynášení nábytku do vyšších pater. PSS je i v tomto směru vstřícná, do 5. patra tak nebudete muset platit žádné peníze navíc.

PPS disponuje zkušeným personálem. Kromě stěhování vám levně zařídí rovněž i příbuzné práce, mezi něž patří například vyklízení sklepů apod.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient