Tescoma válí: Má nejlepší e-shop a chrlí jednu novinku za druhou

Uspět v mezinárodním měřítku je v dnešní době opravdový kumšt. Ale zlaté české ručičky se ani v době, kdy je trh přesycen výrobky všeho druhu, rozhodně neztratí. O značce Tescoma to platí dvojnásob. Českou firmu sáhodlouze představovat nemusíme, vždyť je synonymem pro kvalitní a cenově dostupné kuchyňské potřeby. Výrobci se nebývale daří a letos získal prestižní Cenu kvality v soutěži ShopRoku v kategorii „Kuchyně“.

Zástupce společnosti Tescoma titul evidentně potěšil. Vedoucí oddělení online obchodu Radim Roženek uvedl: “Je skvělé vědět, že má naše práce smysl a že ji zákazníci oceňují. Děkujeme za to a slibujeme, že ve své snaze poskytovat prvotřídní servis nepolevíme“.

Udílení cen proběhlo 9. března v rámci galavečeru ve Fóru Karlín. Osmého ročníku soutěže se jako obvykle účastnili přední internetoví prodejci, které hodnotila odborná porota i sami zákazníci. Hlasování bylo rozděleno na tři sekce a internetový obchod Tescomy zvítězil v kategorii „Cena kvality“.

24zpravy-cz_tescoma_cz_01

Tescoma neusíná na vavřínech a služby průběžně zlepšuje. Ve virtuálních regálech se s železnou pravidelností objevují zbrusu nové kuchyňské potřeby. Najdete v nich vše – tlakové hrnce, dózy, konvice a nespočet dalších výrobků. Rok 2016 se navíc nese v duchu oslav 15 let od založení vlastního design centra. Právě na tomto místě vznikají jedinečné produkty, které odborníci vyvíjí a pilují k dokonalosti.

Mezinárodní odborné porotce zaujal například elektrický mlýnek na maso, který po otočení dnem vzhůru automaticky mele. Hrubost mletí lze nastavit individuálně. Dále pak láhev PURITY z materiálu certifikovaného pro použití ve zdravotnictví a farmacii. Lahev disponuje kvalitním silikonovým těsněním a praktickým poutkem. Oba zmíněné výrobky získaly ocenění za design REDDOT AWARD.

24zpravy-cz_tescoma_cz_02

O kvalitě kuchyňských potřeb Tescoma se můžete přesvědčit na vlastní oči. Pokud zrovna sháníte sady hrnců, nože nebo jiné pomocníky do kuchyně, vsaďte na českou značku a začněte si vaření u kuchyňské linky užívat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient