CSA Group otevírá moderní elektro-medicínskou laboratoř v Soulu

Společnost CSA Group, světový poskytovatel služeb v oblasti testování a certifikací a přední firma působící v oblasti vývoje norem, dnes oznámila, že otevírá novou medicínskou laboratoř v Songpa-gu v Soulu, která se bude specializovat na testovací a certifikační služby elektrických zařízení pro zdravotnictví a laboratorní vybavení, jako jsou například zdravotnické přístroje pro domácí péči, přístroje využívající rentgenové záření, vysokofrekvenční chirurgické nástroje, infuzní pumpy, přístroje pro monitorování EKG, laserové přístroje, vybavení pro endoskopii, multifunkční přístroje pro monitorování pacientů, mikroskopy a sterilizátory.

„Vzhledem k tomu, že se průmysl zaměřený na lékařské přístroje v Koreji výrazně rozvinul, je pro společnost, CSA Group ctí otevřít největší laboratoř zaměřenou na elektrické zdravotnické přístroje v Asii. Nejmodernější závod bude poskytovat komplexní služby v oblasti testování a certifikace pro domácí výrobce zdravotnických přístrojů a umožní efektivní přístup na severoamerické i globální trhy. Naši odborníci jsou schopni nabízet vynikající lokalizované služby v oblasti testování a certifikací celé řady zdravotnických produktů a disponují znalostmi mnoha norem zaměřených na životní prostředí, bezpečnost a výkonnost,“ řekl Danny Yoon, ředitel asijské divize společnosti CSA Group.

Laboratoř bude poskytovat služby také v oblasti komerčních přístrojů a domácích spotřebičů, stejně jako zařízení pro přehrávání audia a videa a produktů pro vytápění, ventilaci, klimatizaci a chlazení. Společnost CSA Group Korea nabízí udržitelné a energeticky efektivní verifikační programy podle severoamerických norem. Nedávno uvedla společnost CSA Group, jako součást aliance, sérii udržitelných norem pro domácí spotřebiče a také značku udržitelnosti, která pomůže zákazníkům identifikovat produkty šetrné k životnímu prostředí.

Kromě testování a certifikací, nabízí společnost speciální inspekce a služby v oblasti posuzování v terénu. Tyto programy posuzují kompatibilitu s platnými bezpečnostními předpisy v Kanadě a USA. Kontrola se provádí přímo na místě, a pokud objekt splňuje požadavky, získá označení Special Inspection v Kanadě a označení Field Evaluation v USA. Tato služba je určena pro jedinečné produkty, produkty, které jsou vyráběny v omezených sériích a speciální elektrické přístroje. Proces je dokončuje přímo ve výrobě, před distribucí, v bodě, kde se provádí finální instalace nebo kombinací výše uvedených pracovišť podle požadavků zákazníka.

O testování, inspekcích a certifikacích společnosti CSA Group

CSA Group je globální organizace zaměřená na bezpečnost, sociální dobro a udržitelnost. Společnost CSA Group poskytuje služby v oblasti testování, inspekcí a certifikací produktů v mnoha sektorech trhu, jako jsou produkty pro domácnost, komerční sféra, průmysl, zdravotnictví a automobilový průmysl. Společnost CSA Group rovněž provádí certifikace funkčních bezpečnostních systémů a systémů pro management. Společnost CSA Group je jedním z předních poskytovatelů certifikací v oblasti bezpečnosti a životního prostředí v Kanadě a USA. Certifikační značka CSA je k vidění na miliardách výrobků po celém světě. Další informace o společnosti CSA Group naleznete na stránkách http://www.csagroup.org

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient