Tipy a triky na popraskané rty

S příchodem zimy začíná trpět nejenom vaše pleť, ale i citlivá oblast rtů. Ty mohou být zarudlé, citlivé, pálit nebo se dokonce i odlupovat. Trápí vás vysušené a popraskané rty, a to především v zimním období? Jsou citlivé a bolestivé? Zbavte se nepříjemných pocitů a dejte svým potížím na frak. Vyzkoušejte tipy a triky na popraskané rty, které vám pomohou se vašeho problému nadobro zbavit.

Regenerační balzám jako první pomoc

Řešením pro popraskání kůže je kvalitní regenerační balzám s hojivým efektem. Ten má protizánětlivé a regenerační účinky. Skvěle funguje i na spálení od slunce. Poradí si s loupající kůži, puchýřky i ekzémem. Díky multifunkčnímu využití je možné ho použít na různé části těla.

Jak předejít suchým a popraskaným rtům

Suchým a popraskaným rtům lze snadno předcházet nebo alespoň tyto potíže minimalizovat. Vyvarujte se častého olizování úst, které jim opravdu neprospívá. Vyplatí se také dodržovat pravidelný pitný režim, který zajistí rtům důležitou hydrataci. Pokožce rtů prospěje i pravidelný peeling. Vyhněte se pobytu v místnostech se suchým vzduchem, který pleti rozhodně neprospívá. A na závěr nezapomeňte na stravu bohatou na vitamíny, v tomto případě může být na vině i nedostatek vitamínu B2.

Kvalitní produkt, který se vyplatí mít neustále po ruce

Pro všechny případy se vyplatí mít neustále po ruce první pomoc v podobě kvalitního a osvědčeného produktu. Hojivá mast Fantom travel poskytne vytouženou úlevu vašim suchým a popraskaným rtům. Oceníte ji především v zimním období, kdy rty trpí vlivem studeného vzduchu a také z důvodu přechodů ze zimy do tepla. Nadchne vás svojí jemností a šetrným složením, díky kterému nedráždí pokožku. Nadšeni budete i z jeho neomezené životnosti a dlouhé trvanlivosti. Vyzkoušejte hojivou nebo regenerační verzi hojivé masti, která vám pomůže s různými potížemi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient